Atrium Saç Kaynağı Kuaför
Kuaför  Salonumuz  Saç Modelleri  Saç Kaynak  Gelin Başı  Brezilya Fönü  Kuaför İletişim
Brezilya Fönü
 

Brezilya Fönü

 

Brezilya fönü (kalıcı fön) en son çıkan teknolojiyle saçınıza keratin yüklenmesidir. Bildiğiniz gibi saç moleküleri keratinden oluşmaktadır. Saçınızdaki keratin eksikliği saçı mat kabarık yıpranmış olarak göstermektedir.

Brezilya fönü olarak bildiğimiz düzleştirme işleminde saçımıza keratin yükleyerekten hem sağlıklı hem de düz kalmasını sağlar. Piyasada değişik markalarda keratin yüklemeleri bulunmaktadır. Önemli olan bunların içerisinde en sağlıklı ve doğal olanını bulunmasıdır.

Biz Paris Kuaför olarak araştırmalarımız sonucu ABD menşeili GLOBAL KERATİN JUVEXIN’i tercih ettik. ABD’de bile 1000’e yakın keratin üreten firma olmasına rağmen sadece 10-15 tanesi doğal yöntemlerle keratin üretmektedir.

Global Keratin’de 3 adet ürün olmakta 1 nolu ürün sadece bakım amaçlı (saça botoks) 2 nolu ürün yıpranmış açılmış çok boyanmış saçların bakım ve düzleştirme için kullanılmaktadır. 3 nolu ürün ise kalın telli çok kıvırcık sert saçlar için düzleştirme işleminden kullanılmaktadır.

UYGULANIŞ ŞEKLİ

Saçın yapısına göre GLOBAL KERATİN seçilir

       1.  gün  :

1.  Saç JUVEXIN gözenek açan şaç şampuanı ile 2-3 defa 15 dakika yıkanır

2.  Islak saça keratin uygulaması yapılır

3.  20 dakika sonra saç fön yardımıyla kurutulur.

4.  teflon fırçayla fön çekilir

5.  235 dereceyle düzleştirme işlemi yapılır (ortalama bu işlemler 1.5-2 saat sürmektedir)

       2. gün :

Saç tekrar 235 dereceyle düzleştirilir. Yaklaşık 15-30 dakika

       3. gün :

Saçın durumuna göre tekrar 235 dereceyle düzleştirilir. GLOBAL KERATİN JUVEXIN şampuanıyla yıkanır

www.brezilyafonu.gen.tr

Brezilya Fönü

GLOBAL KERATİN JUVEXIN HAKKINDA BİLGİ

50 US ve dünya çapındaki patentlerle korunan juvexin kritik aminoasitleri ve proteinlerin tamamını saça saf doğal halinde aktarır. Sağlıklı doğal yollardan beslenen Yeni Zelanda koyun yününden çevre dostu ve tamamen YENİLEBİLİR bir süreçten elde edilir. O kadar saftırki YENİLEBİLİR. Juvexin saçları koruyan ve genç haline dönüştürebilen bilimsel olarak kanıtlanmış tek proteindir saçlar için bilimsel olarak optimize edilmiş juvexin bir çok proteinin eşsiz karışımıyla oluşmuştur. Ve dünya çapında yalnızca GLOBAL KERATİN HAİR TAMING SYSTEM ürünlerinde bulunur. Hair Taming System saçı yıpratmadan onararak ve uzun süreli koruma ve bakım sağlar. Her saç tipi uygundur 5 ay kadar sürecek saçı daha kolay şekil alabilir yumuşak parlak düz ve kabarıksız hale getirir.

Saçı UV ışınlarından, kirlikten yumuşatıclardan, boyamadan günlük şekillendirmeden yaşlanmadan koruyarak saçın doğal özelliklerini devam ettirdiği kanıtlanmıştır. Bu ürünü ne kadar çok kullanırsanız, saçlarınız o kadar güçlü bir hale gelir. Sadece GLOBAL KERATİN JUVEXIN üstün güzellik faydalarından donatılmıştır. Kadınların daha az sürede şekil alan ve bakım yapılabilen düzgün sağlıklı, günlük saçlara kavuşturabilmek için saçları içten ve dıştan besler ver korur.9. Kısım Atrium Çarşısı Üst Kat, No : 122  Ataköy / İSTANBUL
Tel : 0 212 559 85 85 /  0212 560 68 48 | Gsm : 0 537 462 44 44
Paris Kuaför

Paris Kuaföre özel 3 taksit bonus card     world card'a özel paris kuaför 3 taksit

World Card ve Bonus'a 3 takist imkanı

| Kuaför | Saç Kaynak | Halka Kaynak | Keratin Kaynak Brezilya Fönü | Gelin Başı | Postiş | Çıt Çıt | İletişim |

Sizi arayalım ister misiniz?