Video Galeri

Profesyonel ekibimiz ile birlikte verdiğimiz hizmetlerimizi merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız video galerimize göz atabilirsiniz. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak için hazırladığımız videolarımızda boncuk kaynak saçın nasıl yapıldığını görebilir, saç kaynak uygulamasının sonuçlarına bakabilir ve diğer tüm saç kaynağı çeşitlerinin hangi aşamalardan geçerek uygulandığını görebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız rehber niteliğindeki videolarımız ile aklınızdaki soru işaretlerini giderirken, aynı zamanda saç kaynak uygulamalarının öncesi ve sonrası görüntülerini de görmüş olursunuz. Böylelikle yararlanmak istediğiniz hizmeti daha önceden görerek bilgi sahibi olmuş olursunuz.

Saç Kaynak Uygulamaları Nasıl Yapılıyor?

Bilinçsiz bir şekilde hareket etmek yerine ve saçlarınızı tecrübesiz ellere emanet etmek yerine saç kaynak uygulamalarını profesyonel ellere emanet etmeniz sizin için daha yararlı olacaktır. Saç kaynak uygulamalarının nasıl yapıldığı ile ilgili detaylı olarak hazırladığımız videolarımızın tamamı salonumuzda çekilmiştir.

Saç kaynak uygulaması yapılırken çekilen videoların öncesinde saçlara herhangi farklı bir işlem yapılmamıştır. Uygulama öncesi ve sonrasındaki tüm işlemleri olduğu gibi sizlere aktararak bu konuda fikir almanızı sağlıyoruz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför