Bölgesel Zayıflama

Herkes orantılı bir beden sahip değildir. Orantılı beden sahip olmamanın yanı sıra zaman içinde de kusurların daha çoğaldığı görülebilir. Bu sebep ile bölgesel olarak zayıflama isteği hem kadınlarda hem de erkeklerde görülebiliyor. Bölgesel zayıflama kilo verme olayı değildir. Vücudun belli bölgelerinde biriken fazla yağın azaltılması ve bu bölgede oluşan sıkıntılı durumun giderilmesi ile daha formda olan ideal bir vücuda sahip olmaktır.

Herkes farklı bir vücut şekline sahiptir. Bu genellikle genetik olarak gelip zaman içinde bu genetik faktörlerde genişleme olarak daha gözle görülü r bir hal almaya başlar. Biriken yağların bir kısmı diyet ve spor ile giderilse de istenen sonucunda elde etmek spor ve diyet uygulaması ile tamamen gerçekleşmez.

bölgesel zayıflama

Yağ Hücrelerinin Yok Edilmesi Nasıl Gerçekleşir?

Bölgesel zayıflama işleminde belli bir bölgede biriken yağ hücrelerinin bu alandan yok edilmesi ile daha estetik görünüme kazanım sağlanır. Soğuk etkisini yağ hücrelerine sunarak bu hücrelerin kristalleşme sonrasında vücuttan kan ya da lenf yolu ile atılması işlemidir. Böylece vücuttan uzaklaşan yağ hücreleri sayesinde istenen bedene kavuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra ses dalgaları ile yağ dokusunun parçalanması işlemi de vardır.

Yap hücrelerinin yok edilmesi ile ilgili olan kalıcılık ise kişinin sağlıklı beslenmesi ve tekrar kilo alımına yönelmemesi durumunda sürekli olarak kalıcılığını korur.

Kaç Seans Uygulanıyor?

Tek seanslık bir uygulama olup fazla yağ dokusuna sahip olunduğu durumlarda üç seansa kadar çıkarılabilir. Seans uygulaması yarım saat ile bir buçuk saat arası sürebilir. Bazı yağ dokusunun yok edilmesi işleminde ise daha çok seans aralıkları uygulanabilir.

Kimlere Bölgesel Zayıflama Uygulanabilir?

Vücutları aşırı yağlı ve yaygın olarak yağ dokusuna sahip olan obezite hastalarının dışında her kadın ve erkek için uygulanabiliyor. Bel bölgesi, kalça, popo, basen eritmenin yanı sıra karın kaslarının güçlenmesinde de etkili olabiliyor. Bu sebep ile özellikle karın ve bel gölgesinde oluşan yağlanma için bölgesel zayıflama uygulama yöntemleri kullanılabilir. Bölgesel zayıflama uygulamasını konusunda uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilen merkezlerde yaptırılması önerilir.

Detaylı Bilgi & Randevu

Telefon: 0212 559 85 85 – 0537 462 44 44
Adres: 9. Kısım Atrium Çarşısı 2. Kat No 122 Ataköy/İstanbul
Yol tarifi: https://her.is/2rWUr8g

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför