Postiş

saça postiş uygulaması - 1

saça postiş uygulaması - 2

Güzel, sağlıklı, hacimli ve canlı saçlara sahip olmak her kadının hayalidir. Görüntüyü etkileyen en önemli faktörlerden biri olarak saçların bakımlı ve sağlıklı görünmesi arzu ediliyor. Her kadının sağlıklı, canlı saçlara sahip olması imkansız diyebiliriz. Bu aşamada kaynak saç yada postiş saç devreye giriyor.

Postiş, saçın doğal görünümle uzatılması işlemine deniyor. Çıt çıt ya da tokalı postiş dediğimiz yöntemle, saçlara ek bir saçın takılmasıdır. Gerçek ya da sentetik saç kullanılarak elde edilen postişler, istediğiniz yoğunlukta takılabiliyor.

Postiş çeşitleri saçlarınızı nasıl şekillendireceğinize göre farklı modellere sahiptir. Yarım ay postiş en sevilen postiş türü olup saçlara gerçek anlamda hacim kazandırıyor. Çok az saça sahipseniz ya da saçlarınızı belli modelleri yaparken yetersiz buluyorsanız yarım ay postişle saçlarınıza hacim kazandırabilirsiniz.

Bir diğer postiş çeşidi olan at kuyruğu postiş modeli ise kesinlikle çok işlevsel ve pratik bir model. Saçlarınızı birkaç dakika içerisinde mükemmel bir at kuyruğu görüntüsüne kavuşturabilirsiniz. Güçlü, modern, şık ve etkileyici saç modeline kolayca sahip olmak at kuyruğu postişlerle mümkün.

Postişlerin her modeli çok seviliyor ve yaygın kullanılıyor. Kahkül postiş, kahkül denemekten korkan ya da kendi saçını kısaltmak istemeyenler için inanılmaz pratik bir kakül deneyimi yaşatıyor. İstediğiniz zaman tak – çıkar yapabileceğiniz kâkül postişler kişiye özel kısaltılabiliyor. Postişlerdeki son model ise topuz postiş oluyor. Topuz yapmak için kuaföre zaman ayırmak, uzun süreler kuaförde beklemek artık zorunluluk değil. Topuz postiş modelleri ile son anda çıkan bir davete hazırlanmak artık problem değil.

Postiş Nasıl Kullanılır?

Saç postiş kullanmak zahmetli görünebilir ancak hiç öyle değil. Saçlarınıza minik bir toka yardımıyla takabileceğiniz postişler, saniyeler içerisinde yerinden çıkartılabiliyor. Üstelik sentetik ve gerçek saç postiş seçenekleri ile istediğiniz saç deneyimini siz belirleyebiliyorsunuz. Yüzde yüz doğal görünmeyi tercih edenler gerçek saç tokalı postiş kullanırken, saçın yapısıyla ilgilenmeyenler, sentetik saçları da keyifle kullanıyor.

Her iki saç yapısının da doğal göründüğünü, saç aksesuarlarıyla şekillendirilebildiğini söyleyebiliriz. Saçlarınız kısaysa, uzun saç deneyimini yaşamak istiyorsanız, kozmetik bir işlem neticesinde saçlarınız zarar gördüyse postiş saçlar kullanarak uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Postişler uzun süre kullanımına uygun tasarlandığından işte, okulda, tatilde her yerde tercih edebilirsiniz.

Postiş Saçın Bakımı ve Avantajları

Renkli postiş başta olmak üzere tüm postiş çeşitlerinde postiş bakımı gerekiyor. Saç postişinin dolanmasını, karışmasını önlemek amacıyla içeriği hassas bir şampuan seçmeniz, soğuk ya da ılık su tercih etmeniz ve mutlaka az miktarda saç kremi kullanmanız gerekiyor. Uyurken kullandığınız yastık bile saç sağlığını etkiliyor.

İpek yastıkta uyumanız postişinizin matlaşmasını önler, parlaklığını korur. Postiş kullananlar bilir ama ilk kez postiş yaptıracak olanlar bilmeli ki postişler için özel bir tarak kullanmak gerekiyor. Basit bakım adımlarıyla postişlerinizi uzun süre ilk günkü canlılığıyla kullanabilirsiniz.

Postiş Saç Fiyatları

Postiş yaptırmak güzel ve etkili bir saç bakımı peki ama fiyatları? Postiş fiyatları postişin yapısı, şekli kadar merak ediliyor. Postiş fiyatları 2021 yılı güncellemesine göre uygulanıyor. Ancak postişler için net bir rakam vermek yanlış yönlendirme olur. Postişin uygulanma tekniği, kullanılacağı hacim oranı, sentetik – gerçek saç ayrımı gibi etkenler fiyatların değişken olmasını sağlıyor. Mikro kaynak fiyatları konusunda bir çok noktada değişkenlik gösterdiği gibi postiş fiyatları da değişiyor.

Kuaförde postiş fiyatları bu unsurlar çerçevesinde belirleniyor. Peruk çıtçıt postişler, atkuyruğu modelleri, kâkül ve topuz postişleri gibi çeşitliliğin olması yine fiyatları etkiliyor. Bu nedenle postiş fiyatları hakkında net bilgi almak ya da postiş yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför