Fotoğraf Galeri

saç kaynak öncesi ve sonrası resimleri
Saç Kaynak Öncesi ve Sonrası Resimleri
mikro saç kaynak resimleri
Mikro Saç Kaynak Resimleri
boncuk saç kaynak resimleri
Boncuk Saç Kaynak Resimleri
mikro nano saç kaynak resimleri
Mikro Nano Saç Kaynak Resimleri
keratin saç kaynak resimleri
Keratin Saç Kaynak Resimleri
mikro kapsül kaynak resimleri
Mikro Kapsül Kaynak Resimleri
keratin saç kaynak 2
keratin saç kaynak 2
boncuk saç kaynak - 1
Medikal Saç Kaynak Resimleri
saç kaynak uzmanı bülent yılmaz
Saç Kaynak Uzmanı Bülent Yılmaz
atrium paris saç kaynak merkezi
Atrium Paris Saç Kaynak Merkezi
saç kaynak modelleri resimleri
Saç Kaynak Resimleri
gelin başı resimleri
Gelin Başı Resimleri
Medikal Peruk
Medikal Peruk

1989 yılında ilk faaliyete geçtiğimiz dönemde hedefimiz her zaman saç tasarım tekniklerini benimsemek, modayı yakından takip etmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretebilmek olmuştur. Sıradan bir saç tasarım merkezi olmaktan ziyade, sürekli olarak ekibimizi geliştirerek sizlere yaşadığımız çağın yeniliklerine uygun hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz.

Kaliteli hizmetlerimizi hijyen koşullarına uygun bir şekilde teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak profesyonel ekibimiz ile sizlere sunuyoruz. Salonumuza gelen müşterilerimizin güler yüzler ile salonumuzdan yeni imajlarıyla birlikte ayrılmalı bizleri uzun yıllardır ayakta tutan tek sebeptir.

Doğal Saçlarınız ile Bir Bütün Olarak Çalışıyoruz

%100 insan saçları ile uyguladığımız saç kaynak uygulamalarımız sayesinde dilediğiniz renkte ve modelde yeni saçlara sahip olabiliyorsunuz. Doğal saçlarınız gibi gözükebilme özelliğine sahip olan saç kaynak uygulamalarımız uzun süre boyunca kullanabileceğiniz işlevselliğe de sahiptir.

Hizmetlerimiz arasında yer alan postiş ve çıtçıt modellerimizden de saç kaynak uygulamaları ile birlikte yararlanabilirsiniz.

Salonumuz da uygulanmakta olan çalışmalarımıza yönelik örnekler arıyorsanız aşağıda yer alan fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz. Öncesi ve sonrası fotoğraflara da yer verdiğimiz fotoğraf galerimiz aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilmek için sizleri bekliyor.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför