Pasif Jimnastik

Pasif jimnastik adından da anlaşılacağı gibi hiçbir aktivasyon yapmadan oturduğunuz yerden sadece dalga ve titreşimler ile zayıflama işleminin gerçekleştirilmesidir. Titreşim hareketleri ile kasların hareketlenmesine yardımcı olan aletler ile bölgesel zayıflama işleminin yapılabilir. Özel merkezlerde yapılan pasif jimnastik uygulaması ev tipi olan aletlere göre daha çok etki gösterebiliyor. Aynı zamanda daha programlı bir çalışma olanağı da sağlar.

Pasif jimnastik uygulama aletleri piyasada yer alan ev tipi özelliklere sahip olan aletlerden daha gelişmiş olan ve profesyonel olarak kullanımı gerçekleştirilen aletlerdir. Bu aletleri kullanan kişiler öncelikle kişinin ihtiyacı olan dereceden başlangıç yaparak kasların her hangi bir şekilde sıkıntı yaşamasını engeller. Bu sebepten dolayı uzmanının da ve konusunda deneyimli olan kişilerden destek alınması gerekiyor.

Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik Seansları

Elektro terapi seansları olarak adlandırılan pasif jimnastik uygulaması farklı seans aralıklarına sahip olup kişinin incelme hedefine göre değişim gösteriri. Yaklaşık olarak kırk beş dakikalık seans programına sahip olan elektro terapi uygulamasında öncelikle uygulamanın yapılacağı kişinin vücut yağının dağılımı ve özellikle hangi bölgede yağlanmanın daha fazla olduğu tespit edilir.

Genellikle üç ya da dört seans sonrasında yeterli bir incelme ve yağlanma yok edilmesi anlaşılır bir dereceye ulaşabiliyor. On iki seans sonrasında etki belirginleşip yirmi dört seans sonrasında tam anlamıyla bölgesel zayıflama hedefine ulaşılmış olur. Özellikle pasif jimnastik uygulaması süresince diyet programına uymanın yanı sıra yağ yakıcı besinlere de öğünlerde yer verilemesi ile daha kısa sürede etki sağlanabilir.

Pasif Jimnastik Aletinin Özellikleri

Bilgisayara bağlı olarak çalışan pasif jimnastik cihazının farklı işlevleri bulunup bu işlevler ile değişik bölgelere elektro şok yapabiliyor.

  • Tonlama
  • Standart
  • Hızlı
  • Rahatlama
  • Kalça, baseni popo eritme
  • Göğüs dikleştirme işlevi
  • Lenfatik drenaj işlevi
  • Göbek eritme ve karın kaslarını güçlendirme işlevi
  • Ameliyatsız yüz germe işlevi

Pasif jimnastik aletlerinin her biri aynı özellikte olmayıp uzman kontrolünde yaptıracağınız uygulama için hangi işlevi tercih ettiğinizi bildirmeniz önerilir. İlk seanslarda kısa süreli seans aralığı önerilir.

Detaylı Bilgi & Randevu

Telefon: 0212 559 85 85 – 0537 462 44 44
Adres: 9. Kısım Atrium Çarşısı 2. Kat No 122 Ataköy/İstanbul
Yol tarifi: https://her.is/2rWUr8g

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.