Görünmez Saç Kaynak

Mikro saç kaynak sistemi, dünya üzerinde “Cold System” olarak bilinen saç kaynak alanındaki en son tekniklerin genel adıdır. Görünmez Saç Kaynak diye tabir edilen mikro saç kaynağı türevi ise saç uzatma yöntemlerinin en kusursuz olanıdır, denilebilir. Farklı uygulamalar ile saçları uzun göstermek mümkünse de işin sırrı; her saç tipine, saçın yoğunluğuna göre doğru seçim yapılmasıdır.

İstanbul Görünmez Saç Kaynak Uygulamaları

İstanbul Atrium Paris Kuaför hizmetlerimizin uzmanlık alanına giren görünmez saç kaynak; saç uzatmak isteyen herkesin saçlarının uygunluğu çerçevesine başvuracağı bir yöntemdir. Çok ince saç yapısına, saçları kırılmaya müsait olan kişilere için pek tavsiye edilmez. Ayrıca tüm kaynak yöntemlerinde olduğu gibi uzun süreli performans için; saç kaynağı yapıldıktan sonra saç ihmal edilmemeli, düzenli bakım yapılmalıdır.

Görünmez Kaynak Nedir?

Görünmez saç kaynak, çok küçük ölçeklerde saç telleri arasında ek yapma esasına dayanır. Bu yöntemde hazırlık aşamalarından sonra işlem yapılacak saç, uygun şekilde tutamlara ayrılır. Orijinal saça en uygun olan %100 insan saçı seçilir ve birkaç saç teli kadar incelikte ek saçlar uygulama yapılacak saç ile uç uca getirilerek, özel saç kaynak aleti ile preslenir. Bu presleme işleminde özel bir yapıştırıcı kullanılır.

Birkaç saatlik işlem sonrasında saç kendi saçınızdan farksız olur. İstediğiniz şekli verebilir, toplayabilir, tarayabilir, boyatabilir, fön çektirebilirsiniz.

Görünmez Saç Kaynak Nasıl Mükemmel Görünür?

Görünmez kaynak işleminde eklenecek saç ile orijinal saç arasında herhangi bir belirti kalmaması için yapıştırıcının kalitesi ve kaynak yapılacak saçın ham saç (gerçek insan saçı) olması çok önemlidir. Kalitesiz materyaller, saçın ek yerlerinde belli olarak, kum gibi kötü bir görüntü yaratabilir, saç tutturulamayıp kopmalar yaşanabilir. Ayrıca bu teknik çok titiz bir işçilik gerektirir ki Atrium Paris Kuaför saç kaynak uygulamalarında yılların verdiği tecrübe ile başarısını perçinlemektedir.

İstanbul görünmez saç kaynak uygulamalarında Atrium Paris Kuaför olarak yoğun bir ilgi görmekteyiz. Fakat saç kaynak uygulamalarında amacımız; her saçına kaynak yaptırmak isteyene bu yöntemleri tatbik etmek değil, kişinin saç yapısına, kalitesine, yüz şekline ve de kullanabilme performansına göre en uygun olan yöntemi belirlemektir. Uzun vadeli çözümler ile müşteri memnuniyetini arttırmak en büyük gayemizdir.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.