Kalıcı Makyaj

Günlük yaşantı içinde özellikle her gün işe gitmek durumunda olan kadınların en çok zamanını alan makyajdır. Özellikle bazı günler yorgun olan yüz sebebi ile tam olarak yapılamayan ve başarılı sonuç elde edilemeyen makyaj son derece sıkıntı yaratabilir. Kalıcı makyaj uygulaması ile ise gününüze daha sakin ve daha rahat hazırlanmanız mümkün olur.

Steril olan ve tek kullanımlık iğneler yardımı ile mineral ve natürel içerik sahibi olan boyaların derinin altına yerleştirilerek hazırlanıp istediğini gibi uygulamayı yaptırmanız mümkündür. Katkı ve dolgu maddesi içermeyen bu boyalar sadece kalıcı makyaj için tasarlanmış olup yüzde uygulanmaya uygundur. Fakat bu uygulamayı konusunda uzman olan kişilerce yaptırmanız önerilir.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj Uygulaması ile Neler Yapılır?

Kalıcı makyaj uygulaması ile göz çizgisi, kaş, kirpik dipleri, dudaklar gibi alanlarda renk boyama işlemi yapılır. Kalıcı makyaj uygulamasında kirpik ve kaş boyama işlemi ile daha gür ve daha güzel kaşların görünmesi de sağlanır.

Kalıcı makyaj uygulaması ile küçük kusurların üstü kapanabiliyor. Kalıcı makyaj uygulamasında doğal bir makyaj uygulaması yapılarak direk olarak dikkat çekici olmayan renkler seçilmesi önerilir. Böylelikle günlük yaşamda rahatlıkla bu kalıcı makyajı kullanabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyajın Faydaları Nelerdir?

  • Günlük olarak makyajlı olarak uyandığınız için yüzünüzü yıkayarak dışarı çıkmanız mümkün olur. Böylece makyaj yaparken harcadığınız zamanı daha verimli kullanmanız mümkün olur.
  • Küçük leke ya da kusurlar bu uygulama ile kapatılabilir.
  • Kaş ve kirpikleri az ya da seyrek olanlar için son derece ideal olan uygulama sayesinde daha dolgun kaş ve kirpik görüntüsüne kavuşursunuz.
  • Makyaj malzemelerine olan ihtiyacınızda bu durumda azalır. Böylelikle zamanın yanı sıra paradan da tasarruf ederek bütçenize de katkı da bulunabilirsiniz.
  • Kalıcı bir güzelliğe sahip olmanın avantajını yaşarsınız. Seyahatlerde ya da uzayan davetlerde makyajınızın bozulup bozulmadığı ile ilgili endişe yaşamanıza da gerek kalmaz.

Ruj bulaşması, rimel akması ve buna benzer makyaj sorunları ile karşılamanız kalıcı makyaj uygulaması ile artık sona erecektir.

Detaylı Bilgi & Randevu

Telefon: 0212 559 85 85 – 0537 462 44 44
Adres: 9. Kısım Atrium Çarşısı 2. Kat No 122 Ataköy/İstanbul
Yol tarifi: https://her.is/2rWUr8g

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför