Keratin Kaynak

Saç kaynak yöntemleri arasında en çok önerdiğimiz metotlardan biri de keratin saç kaynak uygulamasıdır. Keratin insan vücudunda özellikle tırnaklarda ve saçlarda bulunan ve protein ile aminoasitten oluşan bir maddedir. Tamamen doğal ve insan vücudunun da alışık olduğu bir madde olması, saç kaynak işlemlerinde büyük bir başarı elde edilmesini beraberinde getirir.

Her Saça Keratin Kaynak Uygulanır mı?

Keratin saç kaynak yöntemi hijyenik ve estetik açıdan pek çok saç kaynak işleminden daha sağlıklı bir tercihtir. Ancak maalesef keratin kaynağın uygulanabilmesi için saçın belirli özelliklere sahip olması gerekir. Keratin kalın bir yapıştırıcıdır. Dolayısıyla çok kısa saçlara, çok ince telli saçlara ve çok seyrek saçlara bu uygulamanın yapılması, yapıştırıcının dışarıdan belli olacağı anlamına gelir.

Bu yöntemle saç kaynağın yapılabilmesi için saçın belirli bir uzunlukta, belirli bir sıklıkta ve kalın telli olması gerekir. Bu kaynağın uygulandığı saçlara pek çok işlem güvenle yapılabilir. Örneğin erime ve yapışma yapmadığı için fön çekilebilir. Son derece ince noktalar şekilde uygulama yaptığımız için saç uzadığında dahi kaynağın anlaşılması mümkün olmayacaktır.

Uygulama Esnasında Saç Zarar Görür mü?

Kaynakların uygulanması kadar çıkarılması da özel teknikler eşliğinde yapıldığı için saça hiçbir zarar vermez. Dilediğiniz zaman salonumuzu ziyaret ederek keratin kaynaklarınızın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemde özel bir solüsyon kullanmaktayız. Saça hiçbir zarar vermeden kolayca kaynakları ayırmaktayız.

Keratin saç kaynak ile ilgili resimleri daha detaylı incelemek için keratin kaynak galerimizi inceleyebilirsiniz.

“Keratin Kaynak” ile ilgili 34 yorum var

Songül Korma
Süper Saçlar Saçlarım çok güzel oldu teşekkürler.
Cevapla
Selma Mutlu
Uygun Fiyat Yapılan işe göre fiyat gayet uygun.
Cevapla
Hamide Tonguç
Ham Saçlar Çok Kaliteli Kullandıkları saçlardan ilk başta çekindim. Ancak gerçekten de doğal saçlarımdan bir farkı yokmuş.
Cevapla
Halime Sırma
Ortam Çok Güzel Atrium Paris Kuaföre yaptığı kaliteli işçilik ve gösterdikleri alâkadan dolayı çok teşekkür ederim.
Cevapla
Gamze Soner
Keratin Kapsüller Keratinin insan vücudunda olduğunu biliyordum. Saçlara çok faydalıdır. Ancak saç kaynak uygulamalarında olduğunu bilmiyordum. Denedim gerçekten de sonuç muhteşem. Ham saçlar, kendi saçlarıma çok güzel bir şekilde uyum sağladı. İşçilik de mükemmeldi.
Cevapla
Gülizar Sırma
Keratin Mucizesi Keratin saç kaynak uygulamasını yaptırdıktan sonra saçlarımdaki değişimi fark ettim. Keratin ile saç kaynak uygulaması yapmak gerçekten de çok iyi bir fikir. Artık dolgulu ve uzun saçlara sahibim. Arkadaşlarım bu işin sırrını soruyorlar.
Cevapla
VACİDE AKBULUT
Yenilendim Uzun saç, yeni bir görünüş. Yapanların eline sağlık.
Cevapla
ZEHRA ÖZKOCA
Kullanışlı Keratin kaynak erimiyor ve yapışmıyor, istediğim kadar fön çekebiliyorum.
Cevapla
İLKAY METE
Saça Uygunluk Saçlarınız kalın telli ama az ve kısaysa keratin kaynak yaptırın. Uzun saçlı olmanın en güzel yolu.
Cevapla
MELİSA ERTANRIKULU
Kuaför Tavsiyesi Kuaförüm saçlarımın kalın, sık ama kısa olduğunu, keratin kaynakla uzun saçlı olabileceğimi söyledi. İyi ki onu dinlemişim.
Cevapla
NESLİHAN UYGURLAR
Saçın Yapısına Uygun Saçın kendisinin keratinden yapıldığını biliyordum. Bu yüzden kaynak yaptırmak için en uygun yöntemin keratin kaynak olacağını düşündüm. Sonuçta birbirine yabancı olmayan malzemeleri kullanmış oluyorsunuz. Ve sonuç umduğumdan bile iyi oldu. Şimdi uzun, gür ve yumuşak saçlarım var.
Cevapla
BELMA BAKIRCI
Çok Denedim Şov dünyasındayım, saçlarım benim için çok önemli, sürekli model değiştiririm. Saça en uygun olan kaynak saç metodunun keratin kaynak olduğunu söyleyebilirim. Hijyenik bir kere, değişik maddeler saça sürülmüyor. Üstelik şimdilerde bana göre fiyatı da çok uygun.
Cevapla
Gamze Tez
Teşekkürler Saçlarımın seyrekliği ve kolay uzamaması derdine son veren sizlere teşekkürler
Cevapla
Keziban Sarı
Çok Memnunum! Keratin kaynak sonucunda saçlarıma dilediğim işlemi yaptırabiliyorum.
Cevapla
Serpil Meriç
Alışamadım Kullanımı rahat olsa da saçlarımın gürlüğüne ve uzunluğuna sanırım henüz alışamadım.
Cevapla
Derya Yapıcı
Kaliteli Saçlar Son derece kaliteli saçlar ile sorunsuz bir yenilik yaşıyorum.
Cevapla
Sema Betül Parıl
En Doğal Saç Kaynak Uygulaması Keratin saç kaynak uygulaması oldukça doğal bir uygulama olup arzu ettiğim saçlara kısa sürede sahip olmama sebep oldu. Güler yüzünüz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.
Cevapla
Dilek Güneş
Sağlıklı ve Doğal Saçlar Keratin saç kaynak uygulaması oldukça kısa zamanda arzu ettiğim saçlara kavuşmamı sağladı. Kullanımı da oldukça rahat olan bu kaynak sayesinde hem seyrek saçlarımdan kurtuldum hem de sağlıklı görünen saçlara kavuştum
Cevapla
Nil Musaoğlu
Keratin Kaynaktan Vazgeçmem Çünkü Saçlarım benim hazinem. Her kadın kadar özen göstermeye çalışıyorum. Arada değişiklik yapmak istediğimde de keratin kaynak yaptırmak için Atrium Paris Kuaföre gidiyorum. Çünkü hiç kullanılmamış kaynak maddesi kullanıyorlar ve kullanılan malzemeden emin oluyorum. Keratin kaynak tercih etmemin nedeni ise basit, keratin saçın ana hammaddesi
Cevapla
Serpil Şıngın
Hem Estetik Hem Hijyenik Hem doğal göründüğü için, hem daha hijyenik olduğu için, hem de estetik bir görünümü olduğundan keratin kaynak tercih ediyorum. Çok memnunum.
Cevapla
Ayşe Mut
Harikasınız Atrium Keratin kaynak yaptırmak için doğru adres Atrium Paris Kuaför. Harikasınız.
Cevapla
Elif Erdoğan
Saç Kaynak Deyince Keratin Kaynak Yoğun ve kalın telli saçlara sahibim. Saçlarım uzunluğundan da memnunum ama bir değişiklik yapıp keratin kaynak yaptırıp, saçlarımı uzatmaya karar verdim. % 100 garanti de Atrium Paris Kuaför tarafından verilince ortaya çıkan sonuca inanamadım. Tamamen doğal ve hiç anlaşılmıyor.
Cevapla
Aslı Gül
Keratin Kaynak Dışında Saç Kaynak Olamaz ki Keratin kaynaktan yapılan bir saç kaynaktan daha iyisi olamaz ki. Tamamen doğal ve asla saç da kaynak olduğu belli olmuyor.
Cevapla
Leyla Can
Bu Benim Saçım Keratin kaynak yaptırdığımda bu benim saçım dedim. Teşekkürler Atrium
Cevapla
Sinem Gözlü
Saçlarım daha dolgun Keratin maddesinin saçı besleyen ve saçın kendi doğal yapısında olan bir madde olduğunu bilmiyordum. Atrium’da saçlarım ile ilgilenen kişiler detaylı bir şekilde uygulamayı yaparken keratinin yararlarından da bahsettiler. Son derece ilgili ve tecrübeli personeller mevcut. Keratin kaynaklarımdan çok memnun kaldım.
Cevapla
Sıla Has
Güçlü saçlara sahibim Saçlarım biraz ince telli ve dayanıksızdı. Keratin kaynak işlemini yaptırdıktan sonra saçlarımın daha güçlü olduğuna şahit oldum. Kaliteli hizmetiniz ve ilgi alakanız için teşekkür ederim Atrium. Bundan sonra kaynak saçlarım için adresim belli oldu.
Cevapla
İpek Gündaş
Güvenilir ve kaliteli Keratin saçın kendi içinde olan bir madde olduğu için bu kaynak yöntemi en güveniliri gibi gözüküyor. Atrium Paris Kuaför Salonu’da keratin kaynak konusunda tamamen profesyonel diyebilirim. Saçlarımın yeni haline bayıldım.
Cevapla
Ceren Çoklu
Doğal görünüm Yeni yaptırdığım keratin kaynak uygulaması doğal saçlarım ile tamamen aynı durabiliyor. Hizmet kalitesi son derece üst seviyelerde. Teşekkür ederim Atrium.
Cevapla
Sema Tok
Hızlı ve kaliteli Keratin kaynak uygulamamı hızlı ve kaliteli bir şekilde tek seansta yaptığınız için teşekkürler.
Cevapla
Burcu Demir
Çok memnunum Yeni imajımdan son derece memnunum.
Cevapla
Şule Akyürek
Merhaba, kıvırcık saçlarımı düzleştirmek için botoks yaptırılabilinir mi?
Cevapla
  Bülent Yılmaz
  Merhabalar Şule Hanım, Saçlarınızı brezilya fönü yöntemi ile düzeltebiliriz. Detaylı bilgi için +90 212 559 85 85 üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
  Cevapla
Sema
Keratin kaynak fiyatlarını öğrenebilir miyim?
Cevapla
  Bülent Yılmaz
  Merhabalar Sema Hanım, +90 212 559 85 85 numarası üzerinden bize ulaşırsanız daha detaylı bilgi verebiliriz.
  Cevapla

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför