Mikro Nano Extension

Amerika’da çok yaygın bir şekilde kullanılan ve son yıllarda ülkemizde de sıklıkla tercih edilen mikro nano extension, görünmez saç kaynak işlemidir. Amerika’da bu işlem “invisible touch” olarak adlandırılır. Kaynak yaptırmak isteyen ancak kaynakta kullanılan yapıştırıcı malzemenin sertliğinden şikayet edenlere önerimiz mikro nano extension tekniği ile saç kaynağı işleminden faydalanmaları olacak.

Mikro Nano Extension Yönteminin Farkı Nedir?

Bu teknik genellikle mikro kapsül işlemi ile karıştırılır. Mikro kapsül tekniği de görünmez saç kaynak işlemlerinden biridir. Ancak mikro kapsülde saçların kaynağında doğal bal mumu kullanılır. Bu malzeme de kullanım esnasında herhangi bir rahatsızlık vermez. Fakat mikro nano extension daha yumuşak bir malzeme kullanılarak saç kaynağının gerçekleştirildiği işlemdir.

Başarılı bir saç kaynak işleminin iki önemli kıstası vardır:

  • İşçilik
  • Saçın kalitesi

En kaliteli malzeme kullanılsa da başarılı bir işçilik olmazsa kaynak işleminden memnun kalmanız son derece güç olacaktır. Aynı şekilde mükemmel bir işçilik ile gerçekleştirilen saç kaynak işleminde kalitesiz, yapay saçların kullanılması, saçlarınızın memnun kalmanızı önler. Bu nedenle işçilik ve malzemenin kalitesi, başarılı bir saç kaynağı için ayrılmaz bir ikilidir.

Paris Kuaför olarak sadece Virgin Ladies % 100 doğal insan saçı kullanıyoruz. Yapay saç kullanmamakla beraber uyguladığımız saç üzerinde renklendirme işlemi de tarafımızdan yapılmaktadır. Mevcut saçınızla birebir aynı rengi kullandığımız için saçlarınızda ton farkı dahi olmamaktadır. Hem kullandığımız tüm malzemeler hem de işçiliğimiz % 100 garantilidir!

Mikro nano extension uygulamamızın daha fazlası için mikro nano saç kaynak galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

“Mikro Nano Extension” ile ilgili 14 yorum var

Banu Uyar
Doğal saçlarım ile aynı renk Mikro nano extension uygulamasını geçtiğimiz hafta yaptırdım. Doğal saçlarım ile tamamen aynı renkte oldu. 1 haftayı aşkın süredir kullanıyor olmama rağmen herhangi bir yıpranma ve renk değişikliği söz konusu değil. Güler yüzlü karşılamanız ve kaliteli hizmetiniz için çok teşekkür ederim!
Yanıtla
Ece Uslu
Saçlar son derece kaliteli Uygulama kısa bir süre içerisinde tamamlandı ve uygulamada kullanılan malzemeler ile saçların son derece kaliteli olduğunu söyleyebilirim.
Yanıtla
Merve Gül
Bu kaynak yöntemi sayesinde saçlarım daha da dolgun bir görünüme kavuştu.
Yanıtla
Rana Gerce
Amerikadan Dünyaya Yayılan Saç Kaynağı Yıllarca hep kısa saç kullandım ama Amerika’dan dünyaya yayılan saç kaynağı olan mikro nano extension saç kaynağını görünce denemeden edemedim. Denildiği gibi gerçekten görünmez, dahası yapıştırıcı malzeme sert değil. Bu saçı yaptırdığımda saçlarımda kaliteli ham saç kullanıldı.
Yanıtla
Neşe Atıl
Mükemmel mikro nano extension saç kaynak. Teşekkürler Atrium.
Yanıtla
AYŞE MİNE ÖZOK
Görünmeyen Kaynak Yerleri Kaynak saçta son yöntemi denedim. Şimdi bağlantı yerleri hiç belli değil, kendi saçlarıma karışıp gittiler. Zaten yüzde yüz doğal saç kullandık. Yapılan işlemin kalitesinden çok memnunum, uzun saçlarımın tadını çıkarıyorum.
Yanıtla
BENGÜ MUTTALİPOĞLU
Kaynak saçlarımla artık çok rahatım. Teşekkürler.
Yanıtla
NİHAL YAMANLAR
Saçlarım Yumuşacık Kaynak saçlarımın bağlantı yerlerini kuaförüm öyle bir yaptı ki hiç belli olmuyor, hatta yumuşacık duruyor.
Yanıtla
Serap Gündoğdu
Doğal Saç ile Kaynak Uygulaması Kesinlikle yapay olmayan doğal saçlar ile yapılmış olan mikro nano extension uygulaması ile oldukça doğal saçlara kavuştum. Saçların yapay olmaması tarama gibi işlemlerin daha kolay olmasını sağlıyor. Bu muhteşem bir buluş.
Yanıtla
Semiha Gün
Görünmezlik Saçlara doğal bir dokunuş katan uygulama sonucunda doğal saçlara kavuşurken kaynak görüntüsünün olmaması muhteşem.
Yanıtla
Ayşe Ürkmez
Fark Yok Mikro Nano Expention kaynak fark edilmeyen uygulaması ile bir harika.
Yanıtla
Mine Kaleli
Muhteşem Teknoloji Yapılan uygulama çok güzel teşekkürler Atrium.
Yanıtla
Mahmure Köz
Kısa Saçlara Çözüm Saçlarım çok kısaydı ve çözümü buldum. Artık dolgulu saçlara sahibim.
Yanıtla
Mine Karan
Saçlarım zayıf ve kısa olduğu için çok mutsuzdum. Bir arkadaşım vasıtası ile Atrium Paris Kuaförde, saç kaynak yöntemi ile tanıştım. Şimdi benim de çok uzun ve dolgulu saçlarım var. Artık çok mutluyum.
Yanıtla

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför