Klasik Cilt Bakımı

Klasik cilt bakımı uzman kişilerce profesyonel cilt bakım ürünleri kullanılarak gerçekleştirilen cilt temizlemem ve bakım işlemidir. Uzmanın cilt tipine uygun olarak ürün seçimi yapmış olduğu bu işlem yaklaşık olarak bir illa bir buçuk saat arası sürer. Klasik cilt bakım işleminde temizleme, peeling uygulaması, tonik uygulama, buhar, komedon temizliğinin yanında maske ve nemlendirici işlemi de uygulanıyor.

Klasik cilt bakımı ihtiyaç durumunda tekrarlanmasının yanı sıra cildin yenilenme süresi yirmi sekiz gün olduğu için ayda bir gerçekleştirilmesi öneriliyor. Klasik cilt bakımı ile cilt yağ ve kirden tamamen arınız, parlak, sağlıklı ve nemlenmiş bir tene sahip olursunuz. İlk uygulama gününde ciltte hafif kızarıklar oluşabilir. Bu durum geçicidir.

Klasik Cilt Bakımı

Düzenli olarak gerçekleştirilecek olan klasik cilt bakım uygulaması sonrasında cildiniz de oluşması muhtemel sorunların önüne geçerek oldukça ideal ve sağlıklı bir tene sahip olmanın da avantajını yaşarsınız. Klasik cilt bakım uygulamasının düzenli olarak yapılması ile eniniz her daim tertemiz ve bebek gibi yumuşacık olur.

Neden Klasik Cilt Bakımı Yaptırmalıyım?

Klasik cilt bakımı ile cildinizde bulunan ve temizleme işleminiz ile yapamayacağınız derinlemesine bir temizlik ile buluşursunuz. Hava kirliği, sigara, makyaj, UV ışınları, hava değişimleri ve bunun yanında stres de erken yaşlanma ve ciltte bozulmalara sebep olabilir. Bu nedenden dolayı da yirmili yaşardan sonra herkessin klasik cilt bakımını ayda bir yaptırması önerilir.

Klasik Cilt Bakımı

Düzenli Olarak Klasik Cilt Bakımı Yaptırmanın Yararları

Klasik cilt bakımı ile tıkalı olan gözenekler açılır ve temizlenir. Sonrasında ise gözeneklerin sıkıştırma işlemi gerçekleştirilir. Ciltteki ölü hücreler atılır, cilt yenilemesi hızlanır böylece de gerçekleşerek daha genç bir cilde kavuşulması sağlanır.

Düzenli olarak yapılan cilt bakımı ile daha genç ve daha sağlıklı bir tene sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra güneşin zararlı etkilerinden korunmanın yanı sıra güneşin olumsuz etkilerinden de arınmanı sağlanır. Klasik cilt bakımının yanında diğer cilt bakımları ile kombin yapılarak da uygulanabilir. Leke tedavisi, kırışık bakımı ya da akne tedavisi için yapılan işlemler ile birlikte yapılabilir.

Detaylı Bilgi & Randevu

Telefon: 0212 559 85 85 – 0537 462 44 44
Adres: 9. Kısım Atrium Çarşısı 2. Kat No 122 Ataköy/İstanbul
Yol tarifi: https://her.is/2rWUr8g

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför