Mikro Jel Kaynak

Mikro jel kaynak işlemi İtalya’da en çok tercih edilen saç kaynak metotlarından biridir. İtalya’da bu kaynak işlemi “Cold Fusion” olarak adlandırılır. Bir diğer adıyla soğuk kaynak yöntemi doğal bal mumu kullanılarak değil Japon yapıştırıcısına benzeyen bir yapıştırıcı kullanılarak yapılır. Bu yapıştırıcı jel, yapılan saç kaynak yöntemine de adını vermiştir. Saça düz bir şekilde kaynak saçın yapıştırılması şeklinde uygulanır.

Mikro Jel Kaynak Uzun Süre Kullanılır mı?

Paris kuaför olarak pek çok saç kaynak yöntemini başarılı bir şekilde uygulamaktayız. Ancak bu yöntemin tercih edilmesini önermiyoruz. Çünkü tecrübelerimiz, bu saç kaynak yönteminin uzun yıllar kullanılamadığı yönündedir. Uygulama sonrasında hemen bir problem ile karşılaşılmaz. Ancak bir süre sonra beyazlama ve dökülme sorunları ortaya çıkmaktadır.

Dolayısıyla mikro kaynak yöntemi uygulandıktan bir süre sonra yeniden saç kaynağa gereksinim duyulacaktır. Bu nedenle saç kaynak uygulamasında mikro jel kaynak yönteminin tercih edilmesini tavsiye etmiyoruz. Ancak sizden gelen talepler doğrultusunda bu işlemi gerçekleştirebiliriz. Fakat asla garanti vermediğimizi de bilmenizi isteriz.

Saç kaynağı uygulamasında önemli olan uygulamanın hemen ardından ortaya çıkan sonuç değildir. Uzun süre kullanıldıktan sonra kişinin şikayetinin olup olmadığıdır. Çok uzun yıllardır saç kaynak uygulamasını gerçekleştiren bir ekip olarak saç kaynaklarında uzun vadeli memnuniyet sağlayan yöntemleri müşterilerimize önermekteyiz. Tecrübelerimize ve önerilerimize kulak veren müşterilerimiz her daim uygulanan yöntemlerden memnun kalmaktadır. Ancak elbette tercih sizin!

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.