Cilt Gençleştirme

Yüzyıllar boyunca kadınlar her daim güzellikleri ile ilgili olup aynı zamanda yaşlanma ile mücadele etmek için birçok ürün kullandı. Sonrasın geliştirilen cilt gerdirme operasyonları ile çare bulmaya çalışan kadınların bu ameliyattan çekinceleri ve doğal olmayan bir görüntü yaratılması sebebi ile teknolojik gelişmeler ışığında lazer uygulamalarına yer açıldı.

Cildin elastik yapısının güçlü olması daha az yıpranma ve daha az kırışıklığın oluşumuna sebep olur. Bu sebep ile uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek olan klasik cilt bakımları da önem taşıyor. Yirmili yaşlar sonrasında her ay düzenli olarak gerçekleştirilen klasik cilt bakımı hüre yenilemesine destek olurken aynı zamanda cildin elastik yapısının da güçlenmesini sağlar. İlerleyen yaşlarda ise bu uygulamaya dahil edilecek olan yaşlanma etkilerine karşı koruyucu uygulamalar da cildinizin daha genç olmasına etki eder. Bu uygulamaları yaptırmayanlar ya da daha hızlı ve etkili bir yöntem ile tanışmak isteyenler ise günümüzde uygulanmakta olan lazer yöntemini tercih edebilirler.

Cilt Gençleştirme

Cilt Gençleştirme Uygulamaları Nelerdir?

Konusunda uzman olan kişilerce uygulanması önerilen lazer cilt gençleştirme uygulaması belli seans aralıkları ile gerçekleştirilir. Lazer uygulamasının yanı sıra botoks, dolgu, yüz mezoterapisi ve daha birçok cilt gençleştirme ya da kırışık azaltma uygulamaları yer alıyor. Bu uygulamaları yaptırmadan önce cildinize uygun olup olmadığının da saptanması önemlidir.

Cilt Gençleştirme Uygulamaları Sonrasında Nelere Yapılabilir?

Yarı kalıcı olan uygulamalar ile cildiniz daha genç görünür. Bunun yanında yaptıracağınız klasik cilt bakımları ve cilt sıkılaştırıcı maske ve de bakımları ile uygulamanızın daha uzun soluklu olmasına destek olabilirsiniz. Böylece cildinizin elastik yapısını güçlendirirken aynı zamanda hücre yenilenmesini de sağlarsınız. Yüzünüzün belli bölgelerine ya da tamamına uygulanan gençleştirme uygulamasından böylelikle daha uzun soluklu bir fayda elde etmiş olursunuz.

Cilt Gençleştirme

Cilt gençleştirme uygulaması öncesinde mutlaka resminizi çekmeniz önerilir. Uygulama sonrasında da aynı mekân ve ışıkta resminizi çekerek ne kadar büyük bir değişim yaşadığınızı anlamanız mümkün olurken etkiyi daha net görebilirsiniz. Ayrıca dikkat edilmesi gereken durumlar hakkında dikkatli olmanız ve uyarıları mutlaka dikkate almanız tavsiye edilir.

Detaylı Bilgi & Randevu

Telefon: 0212 559 85 85 – 0537 462 44 44
Adres: 9. Kısım Atrium Çarşısı 2. Kat No 122 Ataköy/İstanbul
Yol tarifi: https://her.is/2rWUr8g

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.