Brezilya Fönü

Kaliteli ve güzel saçlara sahip olmak kadınların en büyük isteğidir. Brezilya fönü nasıl yapılır, bayanların merak ettiği bir sorudur.  Salonumuzda uzman kadromuz eşliğinde saçlarınıza kalıcı oranı yüksek brezilya fönü en yüksek teknolojiler kullanılarak uygulanır. Yıpranmış ve kimyasal işlemlerden zarar görmüş saçları 1 saat içerisinde parlak ve düz hale getirebiliriz. Kıvırcık saçlı olan bayanlar, brezilya fönü sayesinde saçlar kısa sürede düz ve parlak görünüme kavuşur.

Saç Bakımında Uzun Vadeli Çözüm

Salonumuzda kullanılan ürünlerin hepsi test sonuçlarından geçerek, kalite belgesini almış ürünlerdir. Kıvırcık saçlarınızı dolgun ve düz hale getirdiğimiz gibi, yıpranan saçların da bakımı yapılır. Brezilya fönü uyguladığımız zaman saçlarınıza yıkama sonrası kremler kullanmanıza gerek yoktur. Kokusuz ve dumansız bir ürünü sizlerin saç sağlığı için sunuyoruz. Saç yapınızı bozmayan, güvenli kullanıma uygun bir uygulamadır. Brezilya fönü uygulamasında önemli olan saçın temel yapı taşı olan keratindir.

Brezilya Fönü ve Kaç Aşamadan Oluşur

Saçlarınızı ilk olarak sodyum içermeyen bir şampuan ile yıkarız. Brezilya fönü keratini saçlara sürülerek, özel ısıtıcılarla saçlar düzleşmeye başlar. Saçlarınızı kalıcı şekilde düzeltme işlemlerini uzman ekibimiz en titiz çalışmalarıyla sağlar. Tüm saç tipleri için tercih edilen bu sistem tamamen doğaldır. Saçlarınız, daha doğal ve hacimli hale gelir.

Brezilya Fönü Avantajları Nelerdir?

Brezilya fönü uyguladığımız saçlarda, kalıcı bir düzleşme sağlandığı gibi yıpranmış saçların bakımı da yapılır. Kıvırcık ve çok yıpranan saçlara mucizevi bir etki sağlar. Saçlarınıza gençliğini vermeniz Brezilya fönüyle mümkündür. Saçlarınıza keratin yüklemesi yapılarak, saçların hacimli görünmesine katkı sağlar. Atrium Paris kuaför olarak ekibimizle birlikte her zaman saç bakım teknolojisinde en son gelişmeleri yakından takip eder ve saçlarınıza en güvenli ürünleri getiririz.

Ürünlerimiz doğal içeriklere sahip olup, ABD menşeili global keratin juvexin markasının güvencesinde sizlere sunulur. Piyasada birçok brezilya fönü yapan binlerce kişi var. En doğru seçimi yapabilmek için doğal ürünleri kullananları seçmenizdir. Saçlarınıza 6 ay gibi bir süre, düz modelin güzelliğini brezilya fönü sağlar. Şekil vermeniz kolay olduğu için rahat kullanırsınız. Salonumuzda tüm fiyatlar bütçenize uygun olup, kampanyalı olarak sunulur.

brezilyafonu
brazilyafonu2

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.