Halka Saç Kaynak

Boncuk kaynak, saç uzatma yöntemlerinden biri olup, kaynak saç seçenekleri arasında çok fazla tercih ediliyor. Kısa kestirilen ve pişman olunan saçlar, boya ve benzeri işlemlerle yanan saçlar, özel günlerde tercih edilen saç modelleri gibi çeşitli sebeplerle boncuk kaynak saç yapılır, kişi kısa sürede uzun saçlara kavuşabilir. Boncuk kaynaklar, hem oldukça pratik hem de fazlasıyla estetik görünen doğal görünümü destekleyen bir yöntem.

Her boydan saça uygulanabilmesi ise boncuk kaynağın en büyük avantajı diyebiliriz. Takması kolay, çıkarılması kolay olan boncuk saç kaynak, tıpkı doğal saçlar gibi istenilen her şekle giriyor, her modelde kullanılabiliyor. Boncuk kaynak uygulamasında ne kadar saç kullanılacağı kişiye göre belirlendiğinden en doğru görünümü elde edebiliyoruz.

Boncuk Kaynak Nedir?

Boncuk kaynak, saçı uzatmak amacıyla doğal ya da sentetik saçların özel yöntemlerle saça takılması ve saça uzun, doğal bir görüntü kazandırma yöntemidir. Ortalama 100 – 150 adet takılan boncuklar, daha yoğun saçlarda 150 – 200 fazlasıyla yoğun ve hacimli saçlarda ise 200 – 250 adet kullanılır. Boncuk kaynak takma işlemi bu anlamda tamamen kişiye özel şekilde yapılır, kişiye en doğal görüntü kazandırılmaya çalışılır.

Boncuk Kaynak Avantajları

Mikro boncuk kaynak saçların avantajları estetik yönü destekler. Kısa saçların hızlı biçimde uzamasına yardımcı olur. Yanık ya da benzeri şekilde zarar görmüş saçların sağlıklı görünmesini sağlar. Saçların istenilen modelde kullanılabilmesinde rol oynar. Pratik bir yöntemdir, saçlara zarar vermeden saçların uzamasını sağlar. 6 aya kadar rahatlıkla kullanılır. Kaynaklar saçla ilgili hiçbir işlemi engellemediğinden kesim, boya ya da şekillendirme işlemlerinde doğal saçlar zarar görmez.

Boncuk Kaynak Dezavantajları

Boncuk kaynağın herhangi bir dezavantajı ya da yan etkisi bulunmaz. Boncuk kaynak saç yaptıranların tecrübeleri ve uzmanların genel görüşleri kaynağın saça zarar vermediği yönündedir. Kaynak saçlarla ilgili tek handikap kaynak noktalarının görünüp görünmediğidir. Bu da mikro kaynak ile çözülebilecek bir sorundur. Kaynak saç uygulamaları çok titizlikle yapıldığından kullanıcılar için kalıcı bir dezavantajı bulunmuyor.

Boncuk Kaynak Kullananlar Yorumları

Boncuk kaynak kullananlar özellikle bu yöntemi ilk kez deneyenler sonuçtan memnun kaldığını dile getiriyor. Kaynak saça gösterilen ön yargı, uygulama sonrası bilhassa birkaç günlük deneyimin ardından ortadan kalkıyor. Kullanıcılar, kısa saçtan uzun saça geçmenin konforunu sonuna kadar yaşıyor, saçlarını dilediği modelde rahatlıkla kullanıyor. Üstelik kısa saça tekrar geçmek isteyenler hızlıca, saçı zarar görmeden boncuk kaynakları çıkartabiliyor. Boncuklar kolay takılabilen, kolay çıkan pratik bir uygulama prensibine sahiptir.

Boncuk Kaynak Fiyatları

Boncuk kaynak fiyatları tamamen kişiye göre değişkenlik gösteriyor. Kaç tutam, adet kullanılacağı kişiye göre değiştiğinden fiyatlarda da oynama olabiliyor. Boncuk kaynak saçların fiyatları adede göre belirleniyor. Atrium Kuaför ile en uygun boncuk saç kaynağını yaptırmak, ideal görüntüye ulaşmak mümkündür.

Kaynak çeşitleri arasında bulunan renkli boncuk kaynak fiyatları da tıpkı diğerleri gibi kullanıma bağlı fiyatlandırılıyor. Elbette belli bir standardı gözeten Atrium Kuaför, uygun fiyat, kaliteli sonuç prensibiyle müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyor.

Boncuk Kaynak Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Doğal boncuk kaynak nedir, nasıl takılır, saça zarar verir mi, takması ve çıkarması kolay mı, ne kadar süre kullanılır ve benzeri kaynak saç ile ilgili merak edilen tüm soruları sizler için yanıtladık. İşte merak edinler;

Boncuk Kaynak Nasıl Takılır?

Boncuk kaynak nasıl takılır merak ediliyor. Saça zarar vermesinden endişe edilebiliyor. Boncuk kaynaklar özel bir yöntemle saç diplerine takılıyor. Boncukları özel bir aletle kapatıyor, saça zarar vermeden doğal bir şekilde saçların diğer saçlarla karışmasını sağlıyoruz.

Boncuk Kaynak Saçta Belli Olur mu?

İlk kez kaynak yaptıracakların aklındaki en önemli soru şüphesiz boncuk kaynak saçta belli olur mu oluyor. Doğal görüntü isteyenler boncukların görünmesinden endişeli. Görünmeyen boncuk kaynak ya da mikro kaynak dediğimiz yöntemle saçlarınızda istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

Boncuk Kaynak Ne Kadar Süre Kullanılır?

Boncuk kaynak ne kadar süre kullanılır sorusunun cevabı aslında kişiye bağlıdır. Kaynaklar ortalama 3 ay kullanılıyor fakat iyi bir saç bakımıyla bu süre 6 aya kadar uzayabiliyor.

Boncuk Kaynak Nasıl Çıkarılır?

Boncuk kaynaklar takılırken özel bir aletle her bir boncuk tek tek kapatılır ve saça takılır. Peki, boncuk kaynak nasıl çıkarılır? Benzer bir yöntemle. Boncuklar teker teker açılarak saçtan çıkarılır. Basit ve güvenli bir işlemdir.

Boncuk Kaynak Saçı Yıpratır mı?

Boncuk kaynak saçı yıpratır mı endişesi aslında kaynaklarla sınırlı olmamalıdır. Boncuklar saça zarar vermez, yıpranmasına sebep olmaz. Düzenli saç bakımı yapıldığı sürece sorun yaşanmaz.

Boncuk Kaynak Saç Nasıl Yıkanır?

Boncuk kaynak saç nasıl yıkanır, nasıl kurutulur merak konusu. Kaynak yaptırdıktan sonra özel bir ürün kullanmasanız da olur ancak saç tipinize göre kullanabileceğiniz özel şampuanlar bulunuyor. Saçlarınızı her zamanki yıkama yöntemiyle rahatlıkla yıkayıp, kurutabilir, saç bakım yağı uygulayabilirsiniz.

Boncuk Kaynak Saç Uzamasına Engel mi?

Kısa saçlılar özellikle de yanık gibi mecburi sebeplerle kısa saçlı olup da boncuk kaynak yaptırmak isteyenler haklı olarak boncuk kaynak saç uzamasına engel mi merak ediyor. Açıkça söyleyebiliriz ki boncuklar saçlarınızın uzamasında engel olmaz. Gönül rahatlığıyla yaptırabilir, saç uzama sürecinizi boncuklarla kamufle edebilirsiniz.

Boncuk Kaynak Saça Zarar Verir mi?

Boncuk başta olmak üzere kaynak saçlarla ilgili genel ön yargı ve soru aynı: Boncuk kaynak saça zarar verir mi? Hayır. Boncuk kaynaklar saça hiçbir şekilde zarar vermez, yıpratmaz, uzamasına engel olmaz.

Boncuk Kaynak Saçı Döker mi?

Boncuk kaynak saçı döker mi ya da kırılmasına sebep olur mu? Elbette hayır. Saçlarınızda kronik bir dökülme varsa kaynak olsa da olmasa da dökülme yaşarsınız.

Boncuk Kaynak Saçta Şekillendirici Kullanılır mı?

Boncuk kaynak saç bakımı yaparken fön, maşa gibi şekillendiriciler kullanabilir, saçlarınıza model verebilirsiniz. Saçlarınıza zarar vermemek için saçı aşırı şekilde çekmemeniz, yakıcı derece sıcağa maruz bırakmamanız yeterlidir.

Boncuk Kaynak Saç Boyanabilir mi?

Boncuk kaynak saç boyanabilir mi? evet, dilediğiniz renge boyayabilir, renkli kullanabilirsiniz. Doğrudan renkli boncuk kaynak yaptırma alternatifiniz de bulunuyor.

Kısa Saça Boncuk Kaynak Yapılır mı?

Elbette yapılır. Kısa saça boncuk kaynak en sık yaptığımız uygulamadır. Boncukların saç diplerine takılmasına izin verecek uzunluktaki her kısa saç modeline boncuk kaynak takılır.
Halka saç kaynak uygulamalarımızın hepsini boncuk kaynak galerimizde görebilirsiniz.

“Halka Saç Kaynak” ile ilgili 58 yorum var

Didem Ay
Saçlarıma dolgunluk ve uzunluk kazandırsa da kullanımı biraz zorluyor beni.
Yanıtla
Serap Güleç
Profesyonel çözümler ile saç kaynak seçimimde yardımcı olan çalışanlarınıza teşekkürler.
Yanıtla
Meltem Gündoğdu
Memnuniyet Garantisi Halka saç kaynak hakkında bir sürü endişem vardı. Nasıl yaptırsam, kuaför iyi yapabilecek mi, herhangi bir problem yaşar mıyım, saçıma zarar verir mi gibisinden baya düşündüm. Arkadaşımın tavsiyesiyle atrium paris kuaföre gittim. İyi ki yaptırmışım.
Yanıtla
Emine Kübra İpekçi
Tecrübeli ve Profesyonel Kuaför Hep uzun ve dolgun bir saçım olsun istiyordum. Fakat geçirdiğim sağlık sorunlarından dolayı bu benim için imkansızdı. Saç kaynak yaptırmanın iyi olacağını düşünerek siteden atrium paris kuaförü buldum. Çok memnunum. Tecrübeli ve profesyonel bir kadro.
Yanıtla
Nur Banu Yılmaz
Yüzyılın icadı diyebilirim bu halka saç kaynak için. Yaptırdığıma hiç pişman olmadım. Gerçekten çok memnunum.
Yanıtla
Begüm Bulut
Uygun fiyatta ve güzel saç kaynak yapan bir yer arıyordum. Benim için çok iyi burayı keşfetmek.
Yanıtla
Ayça Yıldırım
Gerçekten inanılmaz . İşlerini çok iyi yapıyorlar. Profesyonel ve süper!
Yanıtla
Serpil Baklacı
İstediğim Sonuç Halka saç kaynağım tam istediğim gibi oldu. Hiç belli olmuyor. Teşekkürler.
Yanıtla
Gül Akdeniz
İlle de Halka Kaynak Saçlarımla oynamayı seviyorum, o yüzden bakımı zor olsa da saç kaynak tam benim için. Canım istediği zaman uzatmak, istediğim zaman tekrar kısaltmak istediğimde ise halka kaynak diyorum zira takılması da çıkarılması da çok kolay. Ama özen isteyen bir yöntem bu yüzden de kalitesinden ödün vermeyen Atrium Paris Kuaförü tercih ediyorum.
Yanıtla
İmran Atatekin
Uzun Saçı Seviyorum Ama Evet, uzun saçı seviyorum ama arada kısa saç da rahat oluyor. O yüzden de halka kaynak tam benim için. Yapılması kolay.
Yanıtla
Nuran Ordu
Mükemmel halka kaynak. Teşekkürler Atrium Paris Kuaför.
Yanıtla
Farise Bıçakçı
Güzel İşçilik İşçilik gerçekten çok güzel teşekkürler Atrium.
Yanıtla
Nigar Kantar
Sanatçılar Atrium çalışanları tam bir sanatçı teşekkürler.
Yanıtla
Mine Salman
Daha Dolgun Saçlar Saçlarım cansızdı ve beni huzursuz ediyordu. Uygulamadan sonra dolgum saçlara kavuştum.
Yanıtla
Fulya İpekçi
Kaliteli Ham Saçlar Atrium Paris Kuaförün kullandığı ham saçlar çok kaliteliydi. Saçlarda kendisini belli ediyor.
Yanıtla
Ayşe Saraç
Halka Saç Kaynak Saçlarım güçlü bir yapıya sahip ancak yapılan uygulama sonrasında, bakımı zor olmaya başladı. Sanırım diğer uygulamaları deneyeceğim. Uygulama çok güzel olmasına rağmen saçımda durmadı. Saç diplerimde acımaya başladı.
Yanıtla
Ayla Karaman
Bakımı Kolay Halka Saç Kaynak Uygulamadan hiç olmadığı kadar memnun kaldım. Saçlarım daha uzun ve dolgun. Atrium Paril Kuaför ve ekibi harikalar yarattı. Ayrıca çok kolay bakım yapabiliyorum. Yeni saçlarımdan çok memnunum.
Yanıtla
Esra Balcı
Mükemmel sonuç verdi Uzun süredir halka kaynak yaptırabileceğim güvenilir bir adres arıyordum sonunda bu arayışım sona erdi. Atrium Paris Kuaför salonunun tecrübeli çalışanları benimle yakından ilgilendiler. Halka kaynaklarım mükemmel bir doğal görünüme sahip. Teşekkür ederim.
Yanıtla
Ece Oflaz
Doğal ve güvenilir Halka kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle Atrium Paris kuaför salonunu sizlere tavsiye ederim. Tek seansta halka kaynaklarım kullanıma hazır hale getirildi. Yapım esnasında hiçbir şekilde rahatsız olmuyorsunuz. Saçların bakımı da son derece kolay oluyormuş.
Yanıtla
Hatice Elli
Bakımı çok basit Yeni saçlarımın bakımı için uğraşmak zorunda kalmayışım çok büyük bir avantaj. Normal şampuanlar ile saçlarımı yıkayarak kolay bir şekilde biçimlendirebiliyorum. Güne hazırlanırken saçlarıma ayırdığım süre neredeyse yarı yarıya kısaldı.
Yanıtla
Selin Ulusoy
Uzun ömürlü Yaklaşık 1 ay önce Atrium’da halka kaynak uygulaması yaptırdım. Saçlarım hala ilk günkü gibi dolgun gözüküyor. Saçlarım halka kaynaklar sayesinde daha kolay şekillendirilebilir bir hal de aldı. Saçlarınızı uzatmak istiyorsanız kesinlikle halka kaynak uygulamasını sizlere tavsiye ediyorum.
Yanıtla
Banu Elveren
Teşekkürler Atrium Halka kaynak konusunda bazı soru işaretleri kafamda mevcuttu. Atrium sayesinde tüm sorularım cevap bulmuş oldu. Hizmet kalitesi gerçekten muazzam.
Yanıtla
Aslı Dündar
Kaliteli hizmet Saçlarıma ilave edilen kaynaklar gerçekten çok ufak ve görünmeyecek biçimde. Doğal saçlarım gibi halka kaynaklarımı kullanmaya başladım.
Yanıtla
Duygu Özyurt
Harika sonuçlar Kaynak işleminin bu kadar kolay yapılabileceğini hiç düşünmüyordum. Atrium sayesinde yeni saç stilime güvenilir bir şekilde kavuşmuş oldum. Sonuçlar resmen mükemmel.
Yanıtla
İpek Su
Büyüleyici duruyor Kısa saçlarımı daha kolay bir şekilde uzatabileceğimi düşünmüyorum. Halka kaynak uygulamasını Atrium’a düzenli olarak giderek yeniletmeyi düşünüyorum. Yeni saç modelimi artık buldum diyebilirim.
Yanıtla
Merve Özcü
Uygun fiyat ve kalite Bu fiyata bu kadar kaliteli iş çıkartmak gerçekten büyük başarı teşekkür ederim.
Yanıtla
Banu Elveren
Hızlı işlem Vakit sıkıntısı olanlar da halka kaynak yaptırabilirler. Uygulama tek seansta birkaç saatte başarılı bir şekilde tamamlanıyor.
Yanıtla
Aslı Tanrıkulu
Harika Mükemmel işçilik ve harika saçlar.
Yanıtla
Çağla Yolcu
Bakımı kolay Bakımı hiç uğraştırmıyor. Saçlarım daha hacimli ve dolgun oldu.
Yanıtla
Canan Arı
Ah Bu Benim Saçlarım Kim istemez gür ve yoğun saçlara sahip olmayı. Ama benim öyle değil. Ah bu benim saçlarım çok cılız. Ben de saçlarımı yoğunlaştırmak için halka yani boncuk kaynak yaptırıyorum. Nerede mi? Elbette Atrium Paris Kuaförde. Zira hiç kullanılmamış kaynak maddesi kullanılıyor.
Yanıtla
Gül Barış
İşleme Göre Uygun Fiyat Halka kaynak yaptırmak için Atrium Paris Kuaförü tavsiye ederim. Hem işleme göre uygun fiyat, hem de işinde çok bilgili elemanlar var.
Yanıtla
Ümran Bingöl
Sağol Atrium Paris Kuaför Umduğumdan çok daha kusursuz bir hizmet. Teşekkürler Atrium Paris Kuaför.
Yanıtla
SELMA TAŞTAN
Mutlu Oldum Kuaförüm halka kaynaklarımla çok uğraştı ama kendisine minnettarım, hep güler yüzlüydü.
Yanıtla
NEŞE MARAL
Saçlarım Uzadı İnanamıyorum, artık uzun saçlıyım, Paris Kuaföre çok teşekkürler.
Yanıtla
SALİHA MENGÜÇ
Taramak Zorlaştı Boncuk kaynaklarım yüzünden saçımı daha dikkatli taramak zorundayım. Ama görünüşü tam istediğim gibi oldu.
Yanıtla
SUDE GÜMÜŞ
Saçlarımı Boyadım Bile Saçlarımın rengini sık sık değiştiririm ve halka kaynak yaptırdıktan sonra da renk değiştirebiliyorum.
Yanıtla
NESRİN SALİMOĞLU
En Doğal Yöntem Arkadaşlarıma sordum, en doğal saç kaynağının halka şeklinde yapılanlarla olduğunu söylediler. Çünkü hiç kimyasal kullanılmıyor. Ayrıca saçlarım kalın tellidir, daha iyi olur. Boncukları tek tek bağlamak biraz uzun sürüyor ama tam istediğim gibi oldu.
Yanıtla
ZEYNEP EGELİOĞLU
En Uygun Fiyat Halka kaynağın en iyisi olduğunu söylemişlerdi, doğruymuş, rahatlıkla fön çekip şekil verebiliyorum. Arada bakımı da ücretsiz yapılıyor, zaten böylesi emek isteyen bir iş için çok uygun bir fiyat ödedim. Kuaförüm arkadaşım oldu artık.
Yanıtla
Cemre Su Akçay
İyi ki yaptırmışım... Hep hayalimde uzun saçlı olmak vardı. Kaynak saç yapıldığını duymuştum ama bir türlü cesaret edememiştim. Bir arkadaşım boncuk kaynak yaptırınca, pek de memnun olduğunu görünce, hemen Atrium'a koşup, bende isterim dedim. İyi ki yaptırmışım, harika oldu!
Yanıtla
Semra Tabansız
Atrium kuaför çok titiz davranıyor Açıkçası korkuyordum boncuk yaptırırsam saçlarım mahfolacak diye, ama Atrium kuaför sağ olsun, her defasında çok titiz davranıyor, saçlarımın yıpranmaması için.
Yanıtla
İclal Karapınar
Boncuk kaynak süper! Profesyonelliğinize diyecek yok, yaptığınız boncuk kaynak süper, herkes hayran kaldı!
Yanıtla
Gülbahar Evcil
Boncuk kaynak çok pratik! Kısa saçı da seviyorum, ama ara sıra uzun saçlı olmak hoşuma gidiyor. Boncuk halka kaynak tam bana göre. Çok pratik, istediğinde takıyorsun uzun saçlı oluyorsun, istediğinde çıkarttırabiliyorsun da! Üstelik orijinal saç kullanılıyor ve kendi saçımdan farksız.
Yanıtla
Behlül Bahadıroğlu
Halkalar kafama batıyor Çok heves ettim yaptırdım, Atrium'da çok uğraştı ama yatınca o minik halkalar kafama batıyor. İlk fırsatta çıkarttıracağım
Yanıtla
Aslı Gündoğdu
Harika uygulama Uygulama süreci ile ilgili aklımda pek çok farklı soru işareti yer alıyordu. Atrium Paris saç kaynak uzmanları ile yaptığım görüşmeden sonra aklımda herhangi bir soru işareti kalmadı. Müşterileri ile son derece ilgili ve işinin uzmanı kişiler olduğu açık ve net anlaşılıyor. Halka kaynaklarımı Atrium’a yaptırdığım için çok memnunum.
Yanıtla
Merve Dal
Teşekkürler Atrium Halka kaynak uygulaması için uzun süredir araştırma yapan biriyim. Sonunda aradığım saç kaynak merkezini buldum diyebilirim. Personellerin her biri müşterileri ile son derece ilgili kişiler. Halka kaynak uygulamamı tek seans eşliğinde tamamladılar.
Yanıtla
Hatice Gül
Kesinlikle doğal Halka kaynakların doğal durup durmayacağı ile ilgili çok fazla tartışma bulunuyor. Atrium’da yaptırdığım halka kaynağım doğal saçlarım ile tamamen farksız diyebilirim.
Yanıtla
Zeliha Ak
Samimi hizmet Halka kaynak uygulaması için Atrium Paris’i geçtiğimiz hafta ziyaret ettim. Kendileri müşterileri ile gerçekten yakından ilgileniyorlar. Samimiyetiniz için teşekkür ederim.
Yanıtla
Işıl Erli
Harika halka kaynak Halka kaynağımı dün yaptırdım. Sonuç mükemmel! Teşekkür ederim Atrium Paris
Yanıtla
Handan Soylu
Bakımına alışamadım Saçlarım harika görünüyor. Ancak bakım konusuna henüz tam olarak alışamadım.
Yanıtla
Seda Yalın
Memnun kaldım Saçlarımın güçsüz ve kısa olması beni kaynak seçeneğini değerlendirmek durumunda bıraktı. Yaklaşık bir hafta önce Atrium’da halka kaynak yaptırdım. Saçlarım artık hem gür hem uzun gözüküyor. Şu an ki halinden çok memnunum. Düşünenlere tavsiye ederim.
Yanıtla
Sevgi Erdem
Başarılı Saçlarımdan memnun olmadığım için çözüm arayışı içindeydim. Atrium’a giderek kaynak hakkında bilgi aldım. Başta cesaret edemedim ama saçlarımın uzamaması canımı iyice sıkmıştı. Karar verip kaynak yaptırdım. İyi ki de yaptırmışım saçlarımı artık daha çok seviyorum
Yanıtla
Şenay Baldiş
Doğru seçim Kaynak yaptırmak için uygun bir yer ararken Atrium’la tanıştım. Halka kaynak yaptırdım. Şimdilik memnunum ama bakımı biraz zor olacak gibi.
Yanıtla
Yıldız Yurt
Profesyonellik Uzun zamandır halka kaynağı araştırıyordum sonunda karar verip yaptırdım. Kaynaktaki başarınızın yanı sıra güler yüzünüz beni çok memnun etti.
Yanıtla
Ayşe Yılmaz
Nihayet Sonunda istediğim uzun saçlara kavuştum.
Yanıtla
Sevda Sel
Uygun Fiyat Saç kaynak uygulaması ile halka saç kaynak ile tanıştım. Sonucundan oldukça memnunum.
Yanıtla
Sevim Koç
Sorunsuz Uygulama Halka saç kaynak uygulamam oldukça kısa zamanda uzun ve gür saçlara kavuşmama sebep oldu.
Yanıtla
Şennur Dönmez
Seyrek Saçlara Elveda Saçlarım halka saç kaynak uygulaması sayesinde oldukça gürleşti. Atrium Paris Kuaför salonu çalışanlarına güler yüzleri için çok teşekkürler. Profesyonel çözümler sunarak ihtiyacıma uygun olan kaynak saça kavuşmamı detaylı bilgiler sunarak sağladılar.
Yanıtla
Sema Akıncı
Sonuç Harika Halka saç kaynak uygulaması oldukça iyi sonuçları ile memnuniyetimi kazandı. Fakat saç diplerimdeki belirginlik beni az da olsa rahatsız ediyor. Atrium Paris Kuaförü çalışanları sizlere teşekkürü borç biliyorum. Tüm sorularıma yanıttı aldım.
Yanıtla

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför