Halka Saç Kaynak

Halk arasında “boncuk kaynak” olarak da adlandırılan halka kaynak sıklıkla uyguladığımız saç kaynak metotları arasında yer alır. Yönteme adını veren kaynak esnasında kullanılan halka şeklindeki malzemelerdir. Hafif metal alaşımlı olan bu malzeme yardımıyla yapılan kaynak işlemi ile saçın uzatılmasının mümkün olduğu gibi saçın yoğunlaştırılması da mümkün olabilmektedir. Bu nedenle saçlarının seyrekliğinden yakınanlara da halka boncuk kaynak yöntemini tavsiye ediyoruz.

Halka Kaynak Tekniği Profesyonellik ve Tecrübe Gerektirir!

Boncuk halka kaynak tekniği son derece basit bir işlemdir. Ancak bir o kadar da dikkat, tecrübe ve profesyonellik gerektirir. Çünkü bu teknikte sıkıştırma uygulaması yapılır. Sıkıştırma yöntemi ile saçın mekanik anlamda birleşmesi sağlanır. Ancak uygulama esnasında yapılabilecek çok küçük bir hata, saçın kopmasına sebebiyet verebilir.

Bu nedenle dikkat ve hassasiyet noktasında belirli bir yeterliliğe sahip ekipler tarafından yapılması zorunludur. İşçilik, kaynak uygulaması kadar kaynağın sökülmesi uygulamasında da büyük önem taşır. Ters pens ile çıkarılan kaynaklar yeniden kullanılabilir özelliktedir. Sökülen halkalar belirli aralıklarla 2-3 defa kullanılabilir.

Kullanım Süresince Bakım İşlemi Ücretsiz!

Halka kaynak yöntemini kalın telli ve gür saçlar için uygun buluyoruz. Şayet saçlarınız ince telli veya seyrek ise bu durumda mikro kaynak yöntemini tercih etmeniz, daha memnun kalacağınız bir sonuç elde edilmesini sağlayacaktır. Paris Kuaför salonumuzda % 100 doğal insan saçı kullanarak halka kaynak uygulaması yapmaktayız. Kaynak saçlar her renge tarafımızdan boyanabilmektedir. Maksimum 3 ay kullanılan bu kaynak yönteminde 3 ay boyunca salonumuzda ücretsiz bakım yapılır.

Halka saç kaynak uygulamalarımızın hepsini boncuk kaynak galerimizde görebilirsiniz.

“Halka Saç Kaynak” ile ilgili 58 yorum var

Didem Ay
Saçlarıma dolgunluk ve uzunluk kazandırsa da kullanımı biraz zorluyor beni.
Cevapla
Serap Güleç
Profesyonel çözümler ile saç kaynak seçimimde yardımcı olan çalışanlarınıza teşekkürler.
Cevapla
Meltem Gündoğdu
Memnuniyet Garantisi Halka saç kaynak hakkında bir sürü endişem vardı. Nasıl yaptırsam, kuaför iyi yapabilecek mi, herhangi bir problem yaşar mıyım, saçıma zarar verir mi gibisinden baya düşündüm. Arkadaşımın tavsiyesiyle atrium paris kuaföre gittim. İyi ki yaptırmışım.
Cevapla
Emine Kübra İpekçi
Tecrübeli ve Profesyonel Kuaför Hep uzun ve dolgun bir saçım olsun istiyordum. Fakat geçirdiğim sağlık sorunlarından dolayı bu benim için imkansızdı. Saç kaynak yaptırmanın iyi olacağını düşünerek siteden atrium paris kuaförü buldum. Çok memnunum. Tecrübeli ve profesyonel bir kadro.
Cevapla
Nur Banu Yılmaz
Yüzyılın icadı diyebilirim bu halka saç kaynak için. Yaptırdığıma hiç pişman olmadım. Gerçekten çok memnunum.
Cevapla
Begüm Bulut
Uygun fiyatta ve güzel saç kaynak yapan bir yer arıyordum. Benim için çok iyi burayı keşfetmek.
Cevapla
Ayça Yıldırım
Gerçekten inanılmaz . İşlerini çok iyi yapıyorlar. Profesyonel ve süper!
Cevapla
Serpil Baklacı
İstediğim Sonuç Halka saç kaynağım tam istediğim gibi oldu. Hiç belli olmuyor. Teşekkürler.
Cevapla
Gül Akdeniz
İlle de Halka Kaynak Saçlarımla oynamayı seviyorum, o yüzden bakımı zor olsa da saç kaynak tam benim için. Canım istediği zaman uzatmak, istediğim zaman tekrar kısaltmak istediğimde ise halka kaynak diyorum zira takılması da çıkarılması da çok kolay. Ama özen isteyen bir yöntem bu yüzden de kalitesinden ödün vermeyen Atrium Paris Kuaförü tercih ediyorum.
Cevapla
İmran Atatekin
Uzun Saçı Seviyorum Ama Evet, uzun saçı seviyorum ama arada kısa saç da rahat oluyor. O yüzden de halka kaynak tam benim için. Yapılması kolay.
Cevapla
Nuran Ordu
Mükemmel halka kaynak. Teşekkürler Atrium Paris Kuaför.
Cevapla
Farise Bıçakçı
Güzel İşçilik İşçilik gerçekten çok güzel teşekkürler Atrium.
Cevapla
Nigar Kantar
Sanatçılar Atrium çalışanları tam bir sanatçı teşekkürler.
Cevapla
Mine Salman
Daha Dolgun Saçlar Saçlarım cansızdı ve beni huzursuz ediyordu. Uygulamadan sonra dolgum saçlara kavuştum.
Cevapla
Fulya İpekçi
Kaliteli Ham Saçlar Atrium Paris Kuaförün kullandığı ham saçlar çok kaliteliydi. Saçlarda kendisini belli ediyor.
Cevapla
Ayşe Saraç
Halka Saç Kaynak Saçlarım güçlü bir yapıya sahip ancak yapılan uygulama sonrasında, bakımı zor olmaya başladı. Sanırım diğer uygulamaları deneyeceğim. Uygulama çok güzel olmasına rağmen saçımda durmadı. Saç diplerimde acımaya başladı.
Cevapla
Ayla Karaman
Bakımı Kolay Halka Saç Kaynak Uygulamadan hiç olmadığı kadar memnun kaldım. Saçlarım daha uzun ve dolgun. Atrium Paril Kuaför ve ekibi harikalar yarattı. Ayrıca çok kolay bakım yapabiliyorum. Yeni saçlarımdan çok memnunum.
Cevapla
Esra Balcı
Mükemmel sonuç verdi Uzun süredir halka kaynak yaptırabileceğim güvenilir bir adres arıyordum sonunda bu arayışım sona erdi. Atrium Paris Kuaför salonunun tecrübeli çalışanları benimle yakından ilgilendiler. Halka kaynaklarım mükemmel bir doğal görünüme sahip. Teşekkür ederim.
Cevapla
Ece Oflaz
Doğal ve güvenilir Halka kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle Atrium Paris kuaför salonunu sizlere tavsiye ederim. Tek seansta halka kaynaklarım kullanıma hazır hale getirildi. Yapım esnasında hiçbir şekilde rahatsız olmuyorsunuz. Saçların bakımı da son derece kolay oluyormuş.
Cevapla
Hatice Elli
Bakımı çok basit Yeni saçlarımın bakımı için uğraşmak zorunda kalmayışım çok büyük bir avantaj. Normal şampuanlar ile saçlarımı yıkayarak kolay bir şekilde biçimlendirebiliyorum. Güne hazırlanırken saçlarıma ayırdığım süre neredeyse yarı yarıya kısaldı.
Cevapla
Selin Ulusoy
Uzun ömürlü Yaklaşık 1 ay önce Atrium’da halka kaynak uygulaması yaptırdım. Saçlarım hala ilk günkü gibi dolgun gözüküyor. Saçlarım halka kaynaklar sayesinde daha kolay şekillendirilebilir bir hal de aldı. Saçlarınızı uzatmak istiyorsanız kesinlikle halka kaynak uygulamasını sizlere tavsiye ediyorum.
Cevapla
Banu Elveren
Teşekkürler Atrium Halka kaynak konusunda bazı soru işaretleri kafamda mevcuttu. Atrium sayesinde tüm sorularım cevap bulmuş oldu. Hizmet kalitesi gerçekten muazzam.
Cevapla
Aslı Dündar
Kaliteli hizmet Saçlarıma ilave edilen kaynaklar gerçekten çok ufak ve görünmeyecek biçimde. Doğal saçlarım gibi halka kaynaklarımı kullanmaya başladım.
Cevapla
Duygu Özyurt
Harika sonuçlar Kaynak işleminin bu kadar kolay yapılabileceğini hiç düşünmüyordum. Atrium sayesinde yeni saç stilime güvenilir bir şekilde kavuşmuş oldum. Sonuçlar resmen mükemmel.
Cevapla
İpek Su
Büyüleyici duruyor Kısa saçlarımı daha kolay bir şekilde uzatabileceğimi düşünmüyorum. Halka kaynak uygulamasını Atrium’a düzenli olarak giderek yeniletmeyi düşünüyorum. Yeni saç modelimi artık buldum diyebilirim.
Cevapla
Merve Özcü
Uygun fiyat ve kalite Bu fiyata bu kadar kaliteli iş çıkartmak gerçekten büyük başarı teşekkür ederim.
Cevapla
Banu Elveren
Hızlı işlem Vakit sıkıntısı olanlar da halka kaynak yaptırabilirler. Uygulama tek seansta birkaç saatte başarılı bir şekilde tamamlanıyor.
Cevapla
Aslı Tanrıkulu
Harika Mükemmel işçilik ve harika saçlar.
Cevapla
Çağla Yolcu
Bakımı kolay Bakımı hiç uğraştırmıyor. Saçlarım daha hacimli ve dolgun oldu.
Cevapla
Canan Arı
Ah Bu Benim Saçlarım Kim istemez gür ve yoğun saçlara sahip olmayı. Ama benim öyle değil. Ah bu benim saçlarım çok cılız. Ben de saçlarımı yoğunlaştırmak için halka yani boncuk kaynak yaptırıyorum. Nerede mi? Elbette Atrium Paris Kuaförde. Zira hiç kullanılmamış kaynak maddesi kullanılıyor.
Cevapla
Gül Barış
İşleme Göre Uygun Fiyat Halka kaynak yaptırmak için Atrium Paris Kuaförü tavsiye ederim. Hem işleme göre uygun fiyat, hem de işinde çok bilgili elemanlar var.
Cevapla
Ümran Bingöl
Sağol Atrium Paris Kuaför Umduğumdan çok daha kusursuz bir hizmet. Teşekkürler Atrium Paris Kuaför.
Cevapla
SELMA TAŞTAN
Mutlu Oldum Kuaförüm halka kaynaklarımla çok uğraştı ama kendisine minnettarım, hep güler yüzlüydü.
Cevapla
NEŞE MARAL
Saçlarım Uzadı İnanamıyorum, artık uzun saçlıyım, Paris Kuaföre çok teşekkürler.
Cevapla
SALİHA MENGÜÇ
Taramak Zorlaştı Boncuk kaynaklarım yüzünden saçımı daha dikkatli taramak zorundayım. Ama görünüşü tam istediğim gibi oldu.
Cevapla
SUDE GÜMÜŞ
Saçlarımı Boyadım Bile Saçlarımın rengini sık sık değiştiririm ve halka kaynak yaptırdıktan sonra da renk değiştirebiliyorum.
Cevapla
NESRİN SALİMOĞLU
En Doğal Yöntem Arkadaşlarıma sordum, en doğal saç kaynağının halka şeklinde yapılanlarla olduğunu söylediler. Çünkü hiç kimyasal kullanılmıyor. Ayrıca saçlarım kalın tellidir, daha iyi olur. Boncukları tek tek bağlamak biraz uzun sürüyor ama tam istediğim gibi oldu.
Cevapla
ZEYNEP EGELİOĞLU
En Uygun Fiyat Halka kaynağın en iyisi olduğunu söylemişlerdi, doğruymuş, rahatlıkla fön çekip şekil verebiliyorum. Arada bakımı da ücretsiz yapılıyor, zaten böylesi emek isteyen bir iş için çok uygun bir fiyat ödedim. Kuaförüm arkadaşım oldu artık.
Cevapla
Cemre Su Akçay
İyi ki yaptırmışım... Hep hayalimde uzun saçlı olmak vardı. Kaynak saç yapıldığını duymuştum ama bir türlü cesaret edememiştim. Bir arkadaşım boncuk kaynak yaptırınca, pek de memnun olduğunu görünce, hemen Atrium'a koşup, bende isterim dedim. İyi ki yaptırmışım, harika oldu!
Cevapla
Semra Tabansız
Atrium kuaför çok titiz davranıyor Açıkçası korkuyordum boncuk yaptırırsam saçlarım mahfolacak diye, ama Atrium kuaför sağ olsun, her defasında çok titiz davranıyor, saçlarımın yıpranmaması için.
Cevapla
İclal Karapınar
Boncuk kaynak süper! Profesyonelliğinize diyecek yok, yaptığınız boncuk kaynak süper, herkes hayran kaldı!
Cevapla
Gülbahar Evcil
Boncuk kaynak çok pratik! Kısa saçı da seviyorum, ama ara sıra uzun saçlı olmak hoşuma gidiyor. Boncuk halka kaynak tam bana göre. Çok pratik, istediğinde takıyorsun uzun saçlı oluyorsun, istediğinde çıkarttırabiliyorsun da! Üstelik orijinal saç kullanılıyor ve kendi saçımdan farksız.
Cevapla
Behlül Bahadıroğlu
Halkalar kafama batıyor Çok heves ettim yaptırdım, Atrium'da çok uğraştı ama yatınca o minik halkalar kafama batıyor. İlk fırsatta çıkarttıracağım
Cevapla
Aslı Gündoğdu
Harika uygulama Uygulama süreci ile ilgili aklımda pek çok farklı soru işareti yer alıyordu. Atrium Paris saç kaynak uzmanları ile yaptığım görüşmeden sonra aklımda herhangi bir soru işareti kalmadı. Müşterileri ile son derece ilgili ve işinin uzmanı kişiler olduğu açık ve net anlaşılıyor. Halka kaynaklarımı Atrium’a yaptırdığım için çok memnunum.
Cevapla
Merve Dal
Teşekkürler Atrium Halka kaynak uygulaması için uzun süredir araştırma yapan biriyim. Sonunda aradığım saç kaynak merkezini buldum diyebilirim. Personellerin her biri müşterileri ile son derece ilgili kişiler. Halka kaynak uygulamamı tek seans eşliğinde tamamladılar.
Cevapla
Hatice Gül
Kesinlikle doğal Halka kaynakların doğal durup durmayacağı ile ilgili çok fazla tartışma bulunuyor. Atrium’da yaptırdığım halka kaynağım doğal saçlarım ile tamamen farksız diyebilirim.
Cevapla
Zeliha Ak
Samimi hizmet Halka kaynak uygulaması için Atrium Paris’i geçtiğimiz hafta ziyaret ettim. Kendileri müşterileri ile gerçekten yakından ilgileniyorlar. Samimiyetiniz için teşekkür ederim.
Cevapla
Işıl Erli
Harika halka kaynak Halka kaynağımı dün yaptırdım. Sonuç mükemmel! Teşekkür ederim Atrium Paris
Cevapla
Handan Soylu
Bakımına alışamadım Saçlarım harika görünüyor. Ancak bakım konusuna henüz tam olarak alışamadım.
Cevapla
Seda Yalın
Memnun kaldım Saçlarımın güçsüz ve kısa olması beni kaynak seçeneğini değerlendirmek durumunda bıraktı. Yaklaşık bir hafta önce Atrium’da halka kaynak yaptırdım. Saçlarım artık hem gür hem uzun gözüküyor. Şu an ki halinden çok memnunum. Düşünenlere tavsiye ederim.
Cevapla
Sevgi Erdem
Başarılı Saçlarımdan memnun olmadığım için çözüm arayışı içindeydim. Atrium’a giderek kaynak hakkında bilgi aldım. Başta cesaret edemedim ama saçlarımın uzamaması canımı iyice sıkmıştı. Karar verip kaynak yaptırdım. İyi ki de yaptırmışım saçlarımı artık daha çok seviyorum
Cevapla
Şenay Baldiş
Doğru seçim Kaynak yaptırmak için uygun bir yer ararken Atrium’la tanıştım. Halka kaynak yaptırdım. Şimdilik memnunum ama bakımı biraz zor olacak gibi.
Cevapla
Yıldız Yurt
Profesyonellik Uzun zamandır halka kaynağı araştırıyordum sonunda karar verip yaptırdım. Kaynaktaki başarınızın yanı sıra güler yüzünüz beni çok memnun etti.
Cevapla
Ayşe Yılmaz
Nihayet Sonunda istediğim uzun saçlara kavuştum.
Cevapla
Sevda Sel
Uygun Fiyat Saç kaynak uygulaması ile halka saç kaynak ile tanıştım. Sonucundan oldukça memnunum.
Cevapla
Sevim Koç
Sorunsuz Uygulama Halka saç kaynak uygulamam oldukça kısa zamanda uzun ve gür saçlara kavuşmama sebep oldu.
Cevapla
Şennur Dönmez
Seyrek Saçlara Elveda Saçlarım halka saç kaynak uygulaması sayesinde oldukça gürleşti. Atrium Paris Kuaför salonu çalışanlarına güler yüzleri için çok teşekkürler. Profesyonel çözümler sunarak ihtiyacıma uygun olan kaynak saça kavuşmamı detaylı bilgiler sunarak sağladılar.
Cevapla
Sema Akıncı
Sonuç Harika Halka saç kaynak uygulaması oldukça iyi sonuçları ile memnuniyetimi kazandı. Fakat saç diplerimdeki belirginlik beni az da olsa rahatsız ediyor. Atrium Paris Kuaförü çalışanları sizlere teşekkürü borç biliyorum. Tüm sorularıma yanıttı aldım.
Cevapla

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför