Çok Kısa Saça Kaynak

Atrium Paris Kuaför olarak mikro kaynak teknolojisi sayesinde 1 cm’e kadar olan çok kısa saçlarda bile başarılı şekilde mikro saç kaynak uygulaması yapabiliyoruz. Saçı bir şekilde boyadan veya röfleden yanmış veya yanlış kesim yapılmış saçlarda uyguladığımız örnek bir modeli aşağıdaki fotoğraflardan inceleyebilirsiniz.

Paris Kuaför olarak kesinlikle Jakarta, Çin, sentetik karışım saç kullanmamaktayız. Şu anda Türkiye’de piyasanın %95’i ucuz olması nedeniyle Jakarta saçı kullanmaktadır. Bu saçlar 15-20 gün sonra karışmaya başlamakta ve taranamamaktadır. Bu da saç diplerine zarar vermektedir.

Son yılların en popüler güzellik uygulamalarından biri olan kaynak saçlar, kadınların kısa sürede uzun saçlara sahip olmasını sağlayan çok pratik, çok kullanışlı bir yöntem kabul ediliyor. Atrium Kuaför ile kaynak saç alanında profesyonel çözümler üretiyor, doğal ve hacimli uzun saçlar yaratıyoruz.

Çok kısa saçlara dahi orijinal kaynaklar yapıyoruz. Çok kısa saça kaynak takılırken incelikle hareket etmek, doğal sonuçlar almak önemlidir. Kuaför salonumuzda, saçların kaynak noktasını özenle takıyor, gerçek saç izlenimi veriyoruz. Nano saç kaynak dediğimiz yöntemle gerçekleştirdiğimiz bu işlem, saçların takılma noktasını gizliyor, doğal bir görüntü oluşturuyor.

Saçlarınız ne kadar kısa olursa olsun kısa saça kaynak yapmanın bir yolu her zaman vardır. Bu konuda bizimle iletişime geçerek, randevu oluşturarak kısacık saça kaynak nasıl yapılır, nasıl uygulanır bizzat görebilir, tecrübe edebilirsiniz. Gelişmiş yöntemler sayesinde eskiye oranla saç uzatma yöntemleri çok daha kolay ve doğal uygulanıyor. Uzman eller tarafından yapılan kaynak saç uygulamalarımız, görünmez saç kaynak tekniği sayesinde mükemmel sonuçlar almanızı sağlıyor.

Çok Kısa Saça Kaynak Yaptıranların Yorumları

Kısa saça kaynak yaptıranların yorumları, deneyimleri olumlu yönde. Özellikle saçları yanan, kestirdiği için pişman olan, düğün çekimi yapacak olan kullanıcılar kısacık saçlara kaynak saç yapılamayacağını düşünüyor. Daha önce bu uygulamadan yararlananların memnuniyet dolu yorumları yol gösterici oluyor.

Saçlarınız birkaç santim uzunlukta, tutulabilecek seviyede olduğu sürece kaynak saç yaptırabilir, istediğin boyda saçlara kavuşabilirsiniz. Çok kısa saça kaynak yaptıranlar, saçlarının uzama sürecinde kaynak saçların destekleyici olduğunu, motivasyon kazandırdığını belirtiyor. Sizler de kısacık saçlarınız için aynı yöntemi deneyebilirsiniz.

Kısa Saça Kaynakla İlgili Merak Edilenler

Çok kısa saça kaynak uygulaması alışagelmişin dışında bir şey olduğu için merak ediliyor. İşte kısa saç kaynak işlemine dair merak edilenler ve cevaplar.

Kısa saça kaynak nasıl takılır?

Çok kısa saça kaynak takılırken uzun saçtaki yöntemler izlenir. Elbette kısa saçın spesifik bir uzunlukta olması beklenir. Erkek tıraşına sahip kısacık saçlı kadınların mikro saç kaynağıyla uzun, gür, hacimli saçlara kavuşması mümkündür. Kaynak saçın özelliği ve avantajı da burada yatıyor. Dilediğiniz saça kaynak yaptırabilirsiniz.

Kısa saçta kaynak ne kadar süre kullanılır?

Kaynak saç yöntemlerinin her biri kaliteli şekilde yapılırsa ortalama 3 - 6 ay arası bir kullanım süresine sahiptir. Kaynak saç bakımı özel bir işlem gerektirmese de hassasiyet gösterilmesi gerekiyor. Bu özen saçların kullanım ömrünü uzatıyor.

Kısa saçta kaynak belli olur mu?

Kısa saçta kaynak belli olmaz. Mikro kaynak, görünmeyen kaynak gibi çeşitli yöntemler var. Üstelik çok kısa saça kaynak takarken amacımız doğal görüntü kazandırmak. Bu nedenle kaynaklar dikkatli incelenmediği sürece belli olmaz.

Çok kısa yanık saça kaynak olur mu?

Kısa saçlı kadınların birçoğu boya ya da elektronik kozmetik cihaz mağduru oluyor. Kaynak saç ideal bir çözüm olarak çok kısa saçlarda dahi mükemmel sonuç veriyor.

Çok kısa saça görünmez kaynak yapılır mı?

Görünmez kaynak, çok kısa saça uygulanabilen, iyi sonuç veren bir yöntemdir. Saçlarınızla aynı tonlarda kaynak tercih ederseniz gerçek saç görüntüsü elde edebilirsiniz.
 

Çok Kısa Saça Kaynak Fiyatları

Çok kısa saça kaynak saç fiyatları tamamen değişkendir. Boncuk kaynak, mikro kaynak, görünmez kaynak, çıtçıt, tress kaynak gibi çeşitli saç kaynak seçenekleri bulunuyor. Kullanılacak olan kaynağın türü, adedi, saçlarınızda tercih edilecek yoğunluk fiyatları etkiliyor. Bu konuda net bilgi almak için Atrium Kuaför salonumuzu arayabilirsiniz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.