Gelin Başı

Siz hayal edin, bir gerçekleştirelim. Gelinliğin dahi nasıl görüneceğini % 100 etkileyen gelin başı modelleri kuaför salonumuzun en iddialı olduğu uygulamadır. Tamamen kendi tasarımlarımızın da seçenek olarak tarafınıza sunulduğu gelin başı modellerimiz, hayatınızın bu en önemli gününde bir kuğu kadar zarif görünmenizi sağlayacak. Bu zarafetiniz gece boyunca sürecek çünkü birkaç saat sonra bozulmaya başlayan bir gelin başı değil, siz isteyene kadar bozulmayan saç modelleri yapmaktayız!

Kullanacağınız Aksesuar Saçınızla Bütünleşecek!

Envai çeşit gelin baş modelleri arasından seçim yaparken düğün konseptinize, gelinliğinizin modeline, yüz şeklinize ya da sadece hayallerinize uygun bir model seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca saçınızda kullanmak istediğiniz duvak, çiçek ya da taç gibi aksesuarlara uygun modeller de sunmaktayız. Siz sadece nasıl bir saç istediğinizi anlatın, gerisini uzman ellerimize bırakın! Aksesuarlarınız saçınızda eğreti durmayacak, adeta saçınızla bütünleşerek son derece estetik bir görünüm sunacak.

Her Topuz Gelin Başı Modeli Değildir!

Gelin başı modelleri arasında en çok tercih edilen topuz çeşitleri de ekiplerimizin uzmanlık alanıdır. Özellikle yüzünüzün daha zarif ve güzel görünmesini sağlayacak topuz modellerimiz, aynada gördüğünüz sonuç karşısında şaşkına dönmenizi sağlayabilir. Çünkü yüz hatlarına uygun topuz modelleri ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz. Her topuz gelin başı olamaz. Düğününüz de fark yaratmak ve en iddialı, en modern ve en zarif topuz modeline sahip olmak istiyorsanız hangi adrese başvuracağınızı biliyorsunuz!

Marjinal Gelinlerin Favorisiyiz!

Daha önce hiç yapılmamış, tamamen orijinal ve son derece sıra dışı bir saç modeli ile “evet” demek istiyorsanız sizi salonumuza bekliyoruz! Marjinal gelinlerin favorisi olduğumuzu bilmenizi isteriz. Saç tasarımında uzmanlaşmış olan ekiplerimiz sıra dışı saç tasarımları ile size beklentilerinizi karşılayan bir gelin başı modeli sunacaktır. Bu sayede marjinal gelinliğiniz sıradan bir gelin başı ile sıradanlaşmayacak, daha iddialı ve daha cesur bir imaj çizmenizi sağlayacaktır.

Gelin Başı için Saçları Toplamak Şart mı?

Elbette hayır! Çok güvendiğiniz saçlarınızın açık kalmasını istiyorsanız size özel tasarımlarımızı mutlaka görmenizi isteriz. Açık saçlarla harikalar yaratan ekiplerimiz size en uygun saç modelini gelin başı modeline dönüştürecektir. Modellerimizi görmeden sakın karar vermeyin!

Gelin saçı tasarımlarımızı daha detaylı görmek için gelin başı resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.