Mikro Kapsül Kaynak

Mikro kapsül saç kaynak tekniği yaptıracağınız yerin profesyonel olmasına dikkat etmelisiniz. Çoğu salonda bu kaynağı yaptığını söyleyen kuaförler tarafından tamamen alakasız teknikler uygulanarak saçlarınıza zarar verilebilmektedir. Salonumuz içerisinde profesyonel kuaförlerimizden mikro kapsül saç kaynak hizmeti alabilirsiniz.

Esnek kullanım imkanı tanıyan mikro kapsül teknikleri saçlarınızı kullandığınız süre boyunca kendinizi rahat hissetmeniz için ideal bir tekniktir. Saçlarınızın diplerinin gözükmesi ve kaynak yaptırdığınızın belli olması gibi durumlar mikro kapsül saç kaynakları ile asla yaşanmaz.

Saçların kaynak yaptıktan sonra uzaması ile birlikte kaynakların çıkartılması işlemine de mikro kaynak yönteminde gerek yoktur. Saçlarınız istediği kadar uzasın altlardan yapılan kaynaklarınız gözükmez. Tamamen doğal bir görünüme sahip olursunuz.

Mikro Kapsül Saç Kaynağının Diğer Tekniklerden Farkları Nelerdir?

Saçlarınızın içine ince tutamlar halinde saç takıldığı için mikro kapsül yöntemi ile saçlarınıza bir işlem uygulattığınız asla belli olmaz. Klasik saçlardaki ayrık tutamların oluşturduğu görüntü ortadan kaldırılır.

Taktığımız saçlar fön çektirdiğiniz zaman, tararken ya da boyarken dökülerek güçsüzleşmeye başlamaz. İlk gün yaptırdığınız şekilde saçlarınızda kendisini korumaya devam eder.

Özellikle yaz aylarında deniz, havuz ve güneş gibi ortamlardaki gerçekleştireceğiniz tatil aktiviteleriniz sırasında diğer saç kaynak yöntemleri gibi bozulma gözükmez. Aktivitelerinizi gönül rahatlığı ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Saçlarınız olumsuz çevre faktörlerinden asla etkilenmezler ve uzun bir süre boyunca sağlıklı şekilde kalırlar.

Görünmez kaynak uygulamalarımızın devamını mikro kapsül kaynak galerimizde inceleyebilirsiniz.

“Mikro Kapsül Kaynak” ile ilgili 30 yorum var

Yeşim Yalçın
Uzman Eller Yeni saçlarım gerçekten çok güzel. Teşekkürler Atrium.
Yanıtla
Gülizar Maral
Farklı Bir Uygulama Daha önce yaptırdığım uygulamalara benzemiyor.
Yanıtla
Zeynep Koruk
İşçilik Bir Harika Atrium Paris Kuaför çalışanları gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar.
Yanıtla
Zara Munhan
Uzun ve Dolgulu Saçlar Başlarda çok korktuğum ancak sonradan çok beğendiğim bir deneyim oldu.
Yanıtla
Kamuran Songu
Saçlarımda Belli Olmadı Uygulamadan önce saçlarımda belli olur diye düşünüyordum. Ancak hiç de öyle olmadı. Sanki doğal saçlarım bir anda uzamış gibi. Harika bir uygulama keşke daha önceden yaptırsaydım. Üstelik bakımı da çok kolay.
Yanıtla
Melek Sarkıç
Kapsüller ile Gelen Güzellik Mikro kapsüllerin zararlı olduğunu bir arkadaşımdan duymuştum. Saçlarda kalıntı bırakıyormuş. Uygulamayı yaptırdıktan sonra bunun doğru olmadığını gördüm. Üstelik kullandıkları ham saçlar çok kaliteli. Bundan sonraki tek tercihim Atrium Paris Kuaför olacak kesinlikle.
Yanıtla
ELENA TACİKOĞLU
Her Şeye Değdi Verdiğim paraya ve harcanan emeğe değdi, artık uzun saçlıyım.
Yanıtla
YELİZ SUBAŞI
Arkadaş Tavsiyesiydi Tavsiye üzerine yaptırdığım saç kaynağından şimdi çok memnunum.
Yanıtla
IŞIL TEZKAN
Güven Önemlidir Mikro kaynak yaptırırken hem orijinal saç kullanıldı hem de çok ustaca yapıldı, kuaförüme güveniyorum.
Yanıtla
MAHİNUR ELMAS
İnce Saçlar İçin Saçlarım ince telli ve kısaydı, hep gür ve uzun saçlarım olsun isterdim. Şimdi öyleyim.
Yanıtla
FİGEN CANSIZ
Dipleri Belli Olacak mı? Kaynak saç yaptırırken en çok bunu düşündüm. Ama o küçücük kapsüller sanki eriyip yok oldular. Mikro kaynak denilen bu işlem sayesinde şimdi upuzun saçlarım var. Çok rahat kullanıyorum, kendi saçlarımdan hiç farkı yok.
Yanıtla
SEVDA ALANKUŞ
İşçilik ve Malzeme Farkı Mikro jel kaynağın zahmetli bir iş olduğu kesin. Ama yapanın usta olduğunu bilince insan rahatlıyor. Sonra ekleme yapılan saçların gerçek saç olması lazım. Böyle işçilik ve malzeme olunca sonuç çok güzel duruyor.
Yanıtla
Fehime Dam
Doğal Saç Saç kaynak uygulamanızda doğal saç kullanılması son derece güzel.
Yanıtla
Yeşim Dönçe
Kısa Saçlara Elveda Mikro kapsül ile kısa saçlarım don derece uygun fiyat ile bir anda uzadı.
Yanıtla
Semra Düşer
Tatil Mikro kapsül uygulaması ile uzun bir tatil yaptım, sıkıntı yok.
Yanıtla
Ayşe Bal
Görünmez Kaynak Görünmezlik iksiri olan mikro kapsül uygulaması ile saçlarım oldukça iyi durumda.
Yanıtla
Adile Şen
Mikro Kapsül Uygulaması Muhteşem Mikro kapsül saç kaynak uygulamasını biraz tereddüt içinde yaptırdıysam da profesyonel ekibinize duyduğum güven sonucunda oldukça iyi sonuçları gözlerimle şahit oldum. Yaklaşık 3 ay önce yaptırdığım uygulamam oldukça sağlıklı.
Yanıtla
Nedime Kaya
Saçlarım Muhteşem Mikro kapsül saç kaynak uygulaması sayesinde oldukça kısa zamanda sağlıklı, hacimli ve uzun saçlara kavuştum. Bunun yanı sıra yaz sezonunda dilediğim gibi tatilimi yaparken saçlarımda hiçbir sorun yaşamadım. Güler yüzlü hizmetiniz için ayrıca teşekkürler.
Yanıtla
Rasime Ateş
Kafama Göre Takılıyorum Her kadın gibi ben de canı sıkıldıkça saçı ile oynayanlardanım. Bu yüzden de hizmet kalitesinden çok memnun olduğum Atrium Paris Kuaföre gidiyor ve benim saç yapım için en uygun saç kaynak türü olan mikro kapsül kaynak yaptırıyorum.
Yanıtla
Perihan Baburcan
Mikro Kapsül Kaynak İle Esnek Saçlar Tam benim istediğim gibi bir kaynak türü. Mikro kapsül kaynak ile esnek saçlar. Doğal görünüm.
Yanıtla
Zübeyde Savaş
Bayıldım Bu saç kaynağı çok beğendim.Çok, çok teşekkürler Atrium Paris Kuaför.
Yanıtla
Aysun Atı
Kaynaklı Saçla da Rahat Olunur Hadi bir de uzun saçlı olayım, yıllardır kısa saçlıyım dediğimde mikro kapsül önerildi. Atrium Paris Kuaföre gittim. Güler yüzlü ve profesyonel hizmet aldım. Üstelik mikro kapsül kaynak esnek kullanım olanağı veriyor ve saçınızda kaynak olduğunu hissetmiyorsunuz bile.
Yanıtla
Hatice Katı
Hem Doğal Hem Rahat Olmak İsteyenlere Mikro kapsül kaynak yaptırdım. Çok memnunum. Saç diplerim belli olmuyor. Kaynak yaptırdığım anlaşılmıyor bile. Üstelik Atrium’da % 100 garantili
Yanıtla
Derya Şen
Ellerinize Sağlık Atrium Paris Kuaför Endişeli gittim ama muhteşem bir saça sahip oldum. Teşekkürler Atrium.
Yanıtla
Ezgi Aksu
Görünmez olması çok iyi Mikro kapsül kaynağını 3 gün önce Atrium Paris Kuaför Salonu’nda yaptırdım. Doğal saçlarım ile hiçbir şekilde ayırt edilmeyecek kalitede duruyor. Gece uyurken veya normal gündelik hayatta da herhangi bir şekilde ağırlığını hissetmiyorsunuz.
Yanıtla
İpek Gün
Hissedilmeyecek kadar hafif Mikro kapsüller saçlarınızda hissedilmeyecek kadar hafif duruyor. Hiçbir şekilde işlem yaptırdığınızı hissetmiyorsunuz. Dışarıdan bakıldığında da belli olması tamamen imkansız. İlgi ve alakalarından dolayı Atrium Paris Kuaför Salonu ve ekibine teşekkür ederim
Yanıtla
Melis Akyol
Tamamen profesyonel hizmet Mikro kapsül kaynaklarımı Atrium’a yaptırdım. Ortam kesinlikle hijyenik ve güvenilir. Sunulan hizmette tamamen profesyonel bir şekilde sunuluyor.
Yanıtla
Duygu Öz
Kaliteli uygulama Bakım konusuna çok dikkat etmememe rağmen saçlarım hala ilk yaptırdığım gün gibi gözüküyor. Son derece kaliteli bir uygulama yapıldığını söyleyebilirim.
Yanıtla
Burcu Gün
Tecrübeli işçilik var Atrium’da saçlarım ile ilgilenen herkes son derece tecrübeliydi. Burcu Gün
Yanıtla
Eda Cengiz
Dayanıklı Saçlarımdaki mikro kapsül kaynaklar yaklaşık 1 aydır aşınmadan duruyor.
Yanıtla

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför