Atrium Paris Saç Kaynak Merkezi

1989 yılında faaliyetlerine başladığımız Atrium Paris Kuaför salonu siz değerli müşterilerimize estetik bir bakış açısı ile saç kaynak hizmetlerimizi sunmak amacıyla kurulmuştur. Ataköy Atrium Alışveriş Merkezinde temellerini attığımız salonumuz ünlü saç tasarım uzmanı Bülent Yılmaz tarafından kurulmuştur.

Profesyonel kadromuz ile birlikte hareket ederek çalışmalarımızda her zaman sizlere modaya uygun saç tasarımlarını ve saç kaynak uygulamalarını sunuyoruz. Salonumuza girdiğiniz andan itibaren sizleri özgür bırakarak seçimlerinizi yapmanızı sağlıyoruz.

Stilinize Uygun Seçimler Yapabilirsiniz

%100 garantili saç kaynak uygulamalarımızı uzun süre boyunca doğal saçlarınız gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini dikkate alarak gerçekleştirerek saç tasarımlarımız ile sizlerin dış görünümüne pozitif bir etki bırakmak istiyoruz.

Günümüzde kullanılan son teknolojilerden yararlanarak sizlere uygun olan saç modelinin ve kaynağının ortaya çıkartılmasında rol alıyoruz. Doğal saçlarınızı koruyarak yeni saçlarınıza sahip olabilmeniz için Atrium Paris Kuaför salonu olarak sizleri salonumuza bekliyoruz. Salonumuzda vermiş olduğumuz hizmetlerimiz karşısında yüzünüzün tekrar gülmeye başlayacağına eminiz!

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.