Boncuk Saç Kaynak Resimleri

Boncuk kaynak uygulaması ve bilinen diğer adı ile “halka kaynak” uygulaması günümüzde bayanlar tarafından en fazla tercih edilmekte olan kaynak uygulamaları arasında yer alıyor. Bu uygulamanın boncuk saç kaynağı adını alması ise uygulama esnasında yapılan işlemlerden gelmektedir.

Metal malzemeler ile uygulanan bu işlemlerde ufak halkalar saçlarınıza büyük bir titizlikle yerleştirilir. Boncukların yerleştirilmesi işlemi basit gibi gözüken ancak büyük bir profesyonellik ve tecrübe isteyen bir iştir. Bu sebeple boncuk saç kaynak uygulamalarını yaptırmayı düşünüyorsanız dikkatli seçimler yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Profesyonel ve Tecrübeli Ekibimiz Sizleri Bekliyor

Salonumuzda uygulanan her saç kaynağı işleminde olduğu gibi boncuk saç kaynağında da sizlere profesyonel ve hijyen koşullarına uygun hizmetlerimizi sunuyoruz. Yüz yapınıza ve saç tipinize uygun olacak boncuk saç kaynağı modelini belirledikten sonra sizlerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda kaynak uygulamasının yapılış aşamasına geçiyoruz.

Salonumuzdan boncuk saç kaynağı hizmeti aldıktan sonra tamamen mutlu bir şekilde ayrılarak, uzun süre boyunca kullanabileceğiniz saçlarınız ile yeni bir hayata “Merhaba” diyebilirsiniz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför