Keratin Saç Kaynak Resimleri

Salonumuzu ziyaret eden müşterilerimize önermekte olduğumuz etkili saç kaynağı uygulamaları arasında keratin saç kaynağı uygulaması da yer alıyor. İnsan vücudunda bulunan ve tırnaklar ile saçlarda da yoğun bir şekilde olan protein ve aminoasit karışımı madde olan keratin tamamen doğal bir şekilde saç kaynak uygulamalarında kullanılıyor.

Doğal ve insan vücudunun içerisinde olan keratin maddesi ile yapılan saç kaynağı uygulamalarında etkileyici sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Hijyen koşullarına uygun şekilde yaptığımız keratin saç kaynak aşırı kısa ve ince telli olmayan saçlara yapıldığı zaman tamamen doğal durabilmektedir.

Hangi Saçlara Keratin Kaynak Yapılabilir?

Belirli uzunluğa ve kalınlığa erişmiş olan saçların tamamına keratin saç kaynağı uygulamasını yapabilmekteyiz. Erime ve yapıştırma yöntemi yapılmadığı için keratin saç kaynağı yapıldıktan sonra saçlarınıza fön çekebilir ve boyama işlemi de yapabilirsiniz.

Teknolojinin son imkanlarından yararlanarak uyguladığımız keratin saç kaynağı yöntemlerimiz sayesinde yeni, canlı ve doğal saçların sahibi olabilirsiniz. Saçlarınıza herhangi bir zarar vermeyecek olan keratin saç kaynağı ile güzelliğinize güzellik katın!

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför