Mikro Kapsül Kaynak Resimleri

Esnekliğin ve işlevselliğin ön planda tutulduğu mikro kapsül kaynak uygulamaları sayesinde uzun saçlarınızı kullanırken kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Saç diplerinizin kesinlikle gözükmeyeceğini garanti ettiğimiz mikro kapsül kaynağını dilediğiniz zaman uygun araçlar ile kolay bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Atrium Paris Kuaför salonu olarak mikro kapsül kaynak uygulamalarını tüm saç tiplerine ve uzunluklarına profesyonel bir şekilde yapabiliyoruz. Uzun süreli olarak kullanabileceğiniz mikro kapsül kaynak uygulaması yaptırdığınız ise dışarıdan bakıldığı zaman ve saçlarınıza dokunulduğu zaman asla belli olmamaktadır.

Doğal Saçlarınız ile Uyumlu Mikro Kapsül Kaynak Saçlar

Uygulamalarımızda kullandığımız teknoloji sayesinde hızlı bir şekilde mikro kapsül kaynakları doğal saçlarınıza uygulayabiliyoruz. Saçlarınızın ara kısımlarına ince tutamlar halinde takılan yeni saçlarınız fön çektirdiğiniz zaman veya boyama gibi kimyasal işlemler yaptırdığınız zaman da asla dökülmemektedir.

Şeffaf kapsüller ile uygulanan kaynak işlemimiz sonucunda doğal saçlarınız ile aynı renge sahip kaynak saçların sahibi olursunuz. Böylelikle ek kısımlar dışarıdan bakıldığı zaman herhangi bir şekilde fark edilmez.

Mikro kapsül kaynak saçlarınız ile deniz, havuz ve sauna gibi yerlere girebilirsiniz. Bu tür yerlerde vakit geçirdikten sonra tatlı su ile saçlarınızı durulamanız yeterli olacaktır.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.