Mikro Saç Kaynak Resimleri

Mikro kaynak tekniğinde kullanılan saç tutamlarının ince bir yapıya sahip olması ve hafif olmaları kullanım açısından sizlere büyük bir rahatlık sağlar. Doğal saçlarınıza eklenecek olan saç tutamları diğer kaynak çeşitlerine göre her zaman daha incedir.

Dünya çapında en çok ilgi görmekte olan mikro saç kaynağı uygulaması sayesinde kendi saçlarınızın sağlığını koruyabilir ve tamamen doğal gözüken yeni saçlarınızın sahibi olabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

İnce saç tutamları, doğal saçlarınız ile daha iyi bir bütünlük sağlar. Böylelikle daha doğal ve canlı bir görünümü mikro saç kaynağı sayesinde elde etmiş olursunuz. Ağır olmayan saç tutamları sizi gündelik hayatınız içerisinde asla rahatsız etmez.

Kaynak saç yaptırdıktan sonra bakım yağlarını kullanabilir, denize girebilir, havuza gidebilir ve isterseniz solaryuma da gidebilirsiniz. Bu tür işlemler mikro saç kaynaklarınıza asla zarar vermemektedir.

Tüm saç tiplerine ve çeşitlerine uygulayabildiğimiz mikro saç kaynakları ile en kısa saçlarda bile doğal bir görünüm elde etmeyi başarabilirsiniz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför