Saç Kaynak Uzmanı Bülent Yılmaz

1989 yılından günümüze kadar saç tasarım alanında hizmet vermekte olan Bülent Yılmaz, Atrium Paris Kuaför salonunun kurucusudur. Saç tasarım hizmetlerini kadınların beğenisine sunmakta olan Bülent Yılmaz, 1965 yılında dünyaya gelmiştir.

Saç tasarımını bir meslek olarak seçen Bülent Yılmaz, meslek hayatında almaya başladığı eğitimleri ile bu alanda ilgi çeken isimler arasına girmeyi başarmıştır. Yurtiçi eğitimleri ile birlikte Almanya, İtalya ve Fransa gibi ülkelerde saç kaynak ve saç tasarımı eğitimi alan Bülent Yılmaz, günümüzde aktif bir şekilde kariyerine bu alanda devam etmektedir.

Estetik Algısının Saç Tasarımı ile Buluştuğu Nokta

Sıradan bir kuaför olmak yerine alternatif yöntemleri kendi estetik algısı ile birleştirmeyi tercih eden Bülent Yılmaz, saçları ile güzelliğini pekiştirmek isteyen kadınların ilk tercih ettiği isimler arasında yer alıyor.

Atrium Paris Kuaför salonunda saç renklendirme, saç kaynağı ve saç uzatma teknikleri konusunda hizmetlerini müşterilerine sunmakta olan Bülent Yılmaz, keratin kaynak, halka kaynak, mikro kaynak, mikro jel kaynak başta olmak üzere diğer saç kaynağı çeşitlerinde profesyonel olarak hizmet vermekte olan bir tasarım uzmanıdır.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.