Gelin Başı Resimleri

Hayalinizde canlandırdığınız düğününüzü eksiksiz bir şekilde yaşamak istiyorsanız en az gelinlik modeliniz kadar saç modelinize de dikkat etmelisiniz. Gelinliğinizin ve genel duruşunuzun en büyük tamamlayıcısı olan gelin başı saç modellerini size yakışacak şekilde tasarlayarak uyguluyoruz.

Düğün gününüz boyunca bakışların güzelliğinizin üzerine çevrilmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Uyguladığımız gelin başı modellerimiz birkaç saat içerisinde bozulan ve kötü gözükmeye başlayan modellerden değildir.

Klasik Modellerden Sıkıldınız mı?

Sizlere sunduğumuz gelin başı çeşitleri arasından kişisel zevklerinize ve gelinliğinize uygun olanını seçerek düğününüze şık bir şekilde hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Gelin başı saçı modeliniz ile birlikte aynı zamanda sizlere duvak, çiçek ve taç gibi aksesuarları da sunmaktayız.

Salonumuzu ziyaret edip hayalinizdeki saç modelini bizlere anlatmanız yeterlidir. Profesyonel ekibimiz size en uygun olan gelin başı modelini istekleriniz doğrultusunda uygulamaya başlarlar. Son derece zarif ve iddialı görünebileceğiniz gelin başı modellerimiz sayesinde düğününüzün en güzel kadını olabilirsiniz. Sıra dışı ve özgün bir saç modeli ile düğününüzü mutlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız sizleri salonumuza davet ediyoruz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.