Gelin Başı Modelleri

Düğününüze az bir süre kala bütün bünyenizi saçlarınızın bakımı ve modelinin ne olacağı telaşı kaplamaya başlar. Gelinlik provası istediğiniz gibi geçmiştir, ayakkabınız ayağınıza ve gelinliğinize tam olmuştur ancak saçlarınızın nasıl olacağı konusunda hala karar vermediyseniz dikkat etmeniz gereken birtakım noktalar olduğunu bilmelisiniz.

Saçlarınızın yapısına ve uzunluğuna göre şık bir görünüm elde edebilmek için tek bir modelde karar kılmanız gerekiyor. Seçim süreci içinde dikkat edilmesi gereken nokta, gelin başı modelleri denildiği zaman işin içine yüzünüzün yapısının da dahil olması gerektiğidir.

Bu durumda gelinliğinizin modeli ile birlikte yüz yapınızı da göz önünde bulundurarak kendinize en uygun gelin başı modelini yaptırmalısınız.

Kuaför salonumuzda kişiye özel olarak uygulanan gelin başı modelleri sayesinde seçim yapmanızı daha da kolaylaştırıyoruz. Aksesuarlarınızı ve duvağınızı yanınızda getirdiğiniz takdirde kuaförlerimiz sizler için en ideal gelin başı modelini uygulamaya başlıyorlar.

Modelinizi seçerken tüm bu detaylar dışında bizlere düğününüzün yapılacağı mekanı ve ortam şartlarını da belirtirseniz kusursuz bir gelin başı modeli sahibi olmanız kaçınılmaz olacaktır. Düğünün yapılacağı ortamın saçlarınızı etkileyici özelliğe sahip olmasından dolayı bu detay her zaman göz önünde bulundurulmalıdır.

Gelin Başı Modeli Nasıl Yapılır?

Gelin başı modelleri kısa süre içerisinde salonumuzda siz bayanlar için tarafımızdan profesyonel şekilde uygulanmaktadır. Seçmiş olduğunuz gelin başı modelinin sizler için uygunluğunun detaylı bir analizi yapıldıktan sonra uygulamalarımız başlamaktadır.

Tavsiyemiz, eğer geleneksel bir düğün düzenleyecekseniz gelin başı modeli olarak hafif dalgalandırılmış olanları tercih etmenizdir. Kokteyl tarzında daha modern bir düğün düşünüyorsanız da kısa kesimli modern topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Saçlarınız yapıldıktan sonra da abartılı aksesuarlardan kaçınmanız ise bir diğer tavsiyemiz.

Gelin başı modellerimizin devamını görmek için gelin başı galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför