Hayalet Kaynak Nedir? Nasıl Yapılır?

hayalet kaynak nedir nasıl yapılır

Saç uzatma ve gürleştirme yöntemlerinden biri olan hayalet kaynak, aslında mikro kaynak uygulamasının bir diğer ismidir. Doğal saçlarla kusursuz uyum sergileyen işlem tüm kadınların sevdiği, sıklıkla yararlandığı güzellik uygulamalarından biridir. İnce telli, kısa saçlı herkesin yararlanabildiği kaynak, ek noktaları fark edilmediği için görünmez kaynak olarak da bilinir.

Peki, tüm yönleriyle hayalet kaynak nedir? Hayalet diye tabir edilen işlemin içeriği mikro kaynaktır. Mikro kaynak, kişiye özel belirlenen saç tutamlarının özel bir yöntemle doğal saçlar arasında eklenmesidir. Mikro kaynak saç, öylesine titiz şekilde doğal saçlara eklenir ki hiçbir şekilde fark edilmez, kişi dilediği saç modelini kullanabilir. Kısa saçları kaynak ile uzatmak hassasiyet ister, doğal görünüm elde etmek için özel yöntemler kullanılır. İşin uzmanı tercih edildiğinde, kısa saçlı herkes doğal ve hacimli uzun saçlara kavuşabilir.

Hayalet Kaynak Nasıl Yapılır?

Kısa sürede uzun saça sahip olmanın tek yöntemi kaynak saç yaptırmaktır. Birçok kaynak saç uygulamasıyla istenilen saç yoğunluğuna kavuşmak mümkündür. Görünmez kaynak saç bu uygulamalardan biri olup oldukça ideal bir performans gösterir. Peki, hayalet kaynak nasıl yapılır, uygulama ne kadar sürer?

Hayalet kaynak saç gibi titiz uygulamalarda en ideal sonucu almak için önce saç analizi yapılır, ne kadar saç yoğunluğuna ulaşılacağı belirlenir, renk ve uzunluk ayarlanır, son aşamada ise uygulamaya geçilir. Hayalet dediğimiz kaynak işlemi uzun saçlar elde etmek için kullanılan mikro kaynaktır ve medikal kaynak uygulamasına benzerlik göstermektedir.

Mikro kaynaklarda gerçek insan saçları tercih edilir, bu saç tutamları saç kaynak aleti ile saç diplerine preslenir. Presleme esnasında saça zarar vermeyen bir yapıştırıcı kullanılır. Kısa süre içerisinde işlem tamamlanır, daha uzun ve daha gür saçlar elde edilir. İşlem sonrasında saç gerçekten doğal görünür, belirtilmediği sürece fark edilmez.

Hayalet Kaynak Saça Zarar Verir mi?

Hayalet mikro kaynak işlemi saça zarar veren bir işlem değildir. Ancak belirtmekte fayda var: İşin uzmanına, tecrübeli birine yaptırdığınızda saçlarınız zarar görmez. Saç diplerimi yaktı ya da işlemden sonra saçlarım yıprandı diyen kişiler genellikle uygulama esnasında zarar görmektedir. Atrium Paris Kuaför, İstanbul’da uzun yıllardır kaynak saç hizmeti vermekte, doğal sonuçlar almaktadır. Hayalet boncuk kaynak yaptırmak istediğinizde uzman kuaförlerimiz saçlarınızın bu işlem için uygun olup olmadığını inceler önce. Uygunsa ise size tüm yönleriyle işlemi açıklar. Hayalet kaynak zararları kötü uygulama ve yanlış bakım sonucunda ortaya çıkar. Saçlarınızı tecrübeli ellere teslim edip rutin bakımınızı uyguladığınız sürece endişe etmeden uzun saçlarınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

Hayalet Kaynak Fiyatları

Estetik ve canlı gösteren mikro – boncuk kaynak işlemleri, saçları uzatmayı kolaylaştırır, yıpranmış görüntüden kurtarır. Modern yöntemlerle uygulanan işlemler, uzun süreler kullanılabilir. Kaynak saç fiyatları tamamen değişkendir. Kullanılan malzeme ve işçilik gibi iki önemli etken fiyatları belirlemektedir. Net fiyat bilgisi almak için bizi salonumuzda ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçerek görüşme sonucunda hayalet kaynak fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.