Kaynak Saç Kullanımı Zor mu?

mikro nano extension 1

Kaynak saç kullanımı uygulanan tekniğe ve kullanım şartlarının uygulanabilirliğine göre zor veya kolay olabilir. Saç kaynak işleminin ardından bakım yöntemleri, saç uzantılarınızın ömründe hayati bir rol oynayacaktır. Saç eklentilerinin doğru kullanımı ve bakımı konusunda online olarak birçok bilgi var, ancak birçok çelişkili veya kafa karıştırıcı tavsiye sunduğundan, hangi rutinin takip edileceğini bilmek bazen zor olabilir. Burada saç kaynaklarınızı kullandığınız süre boyunca kusursuz durumda tutmanıza yardımcı olacak anahtar öğeleri belirledik.

Kaynak Saç Bakımı için 7 Öneri

  1. Saçınızı Özenli Yıkayın: Saç derisini yalnızca şampuanla yıkamanızı sağlamanız gerekir ve kremi orta uzunluklarla sınırlayın. Saçlarınızı sıcak değil soğuk suyla nazikçe, yıkamaya çalışın.
  2. Islak Saç ile Uyumayın: Islak saçlar, karışıklık oluşumunu teşvik edebilir, ayrıca nemli saçlarla yatmak cazip gelebilir, ancak bunu seçerseniz, saç bağlarına ve saç keseciklerine baskı uygularsanız, sabah fırçalamak ise çok zor olur.
  3. Uyumadan Önce Saçınızı Bağlayın: Saçınızı yıkayıp kuruttuktan sonra uykunuzdan önce sabitleyin. Bu, ertesi gün saçınızı şekillendirmeyi çok daha kolay hale getirecektir.
  4. Saç Eklentilerinizi Hafifçe Fırçalayın: Saç kaynaklarınızı çekmeden, sabitleyerek yavaşça saçınızı fırçalamak için zaman ayırın. Her zaman rahatsız edici olan düğümlenmeye yakalanmamasını sağlamak için özel saç fırçası kullanın.
  5. Yüzerken Klorlu Suya Dikkat Edin: Saç kaynağınızı maruz bıraktığınız suyun doğal olması gerekir. Bir havuzda fazla klor olması saç uzantılarının gevşemesine neden olabilir ve en kötü ihtimalle renk değişikliğine neden olabilir, bu nedenle bone takarak yüzmek en iyi fikirdir.
  6. Haftalık Derinlemesine Bakım Uygulayın: Önerilen şampuan ve saç kremi gibi, saç kaynaklarınıza düzenli yoğun bakım uygulamanız gerekir. Saç eklentileri saç derisinden beslenmez, bu nedenle saçınıza bu nemi sağlamak işinizdir.
  7. Düzenli Saç Bakım Randevularına Katılın: Bakım randevularınızı her zaman güncel tutun. Bunlar her 4-6 haftada bir önerilir ve saç kaynaklarınızın harika görünmesi ve sağlıklı kalması için önemlidir.

Kaynak Saç Kaç Tane Olmalı? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.