Mikro Kaynak Yaptıranların Yorumları Tavsiyeleri Nelerdir?

Saçlarını uzatmak isteyenlerin tercih ettiği mikro saç, kısa saçların istenilen boya ulaşmasını sağlıyor. Kısa saça uygulanan işlem, ince tutamlar halinde özenle uygulandığı için ağırlık ya da farklı olumsuz duygular hissettirmiyor. Mikro kaynak saç işleminin ardından kişiler istediği uzun, gür saçlara kavuşurken rutin bakımla uzun süreler yeni halinin keyfini çıkarabiliyor. Ancak bu uygulamayla ilgili pek çok şüphe, akla takılan soru ve endişe bulunuyor. O zaman biraz detaylı inceleme yapalım.

Mikro Kaynak Yaptırmak Saça Zararlı mı?

En popüler saç uzatma yöntemi olan kaynaklar, birçok farklı uygulama ile yapılıyor. İşin ustası kuaförler, bu konuda modern tekniklerle hizmet sağlıyor, estetiğin öne çıktığı sonuçlar almaya dikkat ediyor. Mikro kaynak ilk kez yaptırıldığında şık sonuçlar veriyor ancak ilk andaki güzel görüntü kullanım ömrü boyunca devam ediyor mu? Kaynak yaptırmanın saça zararı var mı? İşte yanıtlar;

  • İşlemden sonra saçlarınız daha gür, canlı forma kavuşacaktır. Bu durum saçların yıkama süresini, şampuan tüketim miktarını artırır, banyo sonrası bakımı zahmetli hale getirebilir.
  • Tutamlar halinde olan saçları özel yapıştırıcıyla diplere tutturulur. Yapıştırıcılar kalitesizse ya da aşırı kullanılmışsa deriyi, saçın keratin yapısını bozabilir.
  • Kaynak uygulaması yaptırdıktan sonra beğenilmediğinde ya da ömrünü tamamladığında tutamlar çıkarılırken saç telleri dökülür.
  • Boncuk kaynak çıkarıldığında eski gür görüntü ve his azalır, seyrek görünüm elde edilir.
  • Kullanım süresi dolduğunda bile çıkarılmayan tutamlar, kişinin kendi saçlarına zarar verir.

Mikro Kaynak Yaptıranların Yorumları Nasıl?

Daha ideal saç görüntüsüne kavuşmak için yaptırılan kozmetik uygulama, birçok kişi için pişmanlıkla sonuçlanabiliyor. Yanlış yer tercihi, yanlış uygulama, yetersiz bakım kötü deneyime zemin hazırlıyor. O zaman bu işlemden yararlananların yorumlarını, görüşlerini okuyalım.

Saç kaynaklarını keyifle yaptırdım. Pişman mıyım? Asla! Çevremde kötü tecrübeden ötürü uyaranlar oldu ancak güvenilir kuaförü bulmanın keyfiyle yaptırdım. Düşündüğüm gibi çok güzel sonuçlar aldım. Saçlarım daha uzun ve hacimli artık. İstediğim her modeli keyifle yapabiliyorum. Ödediğim paraya değdi. Güvenilir, tecrübeli kişiler olursa korkmadan yaptırabilirsiniz.”

“Her zaman uzun saçlar hayal ederdim. En sonunda kaynak yaptırdım. En doğru kararlarımdan biri oldu. Çıt çıt saç tutamlarından sıkılıp daha kalıcı, estetik uygulamadan yararlanmak için yaptırdım. Zaman kararımı destekledi, beni pişman etmedi. Saçlarım uzun, ışıltılı, her modele uygun gürlüğüyle her gün mutlu ediyor beni. Gönül rahatlığıyla öneririm ama yaptırdığınız yere çok dikkat edin!”

“Kesinlikle yaptırın. Hep saça zarar saçlarım diplerden kopar önyargım vardı, korkmama gerek yokmuş. Seyrek olan saç yapım artık daha yoğun ve uzun. Öneririm.”

Kısa saça mikro kaynak yaptıranlar, yeni görüntüleriyle beni hep cezbederdi. İlk kez yaptıracak olmanın korkusuyla araştırdım, doğru ekibi bulunca da yaptırdım. Saçlarım ince tellidir diye yaptırmaya çekinsem de şimdi iyi ki diyorum. Üzerinden zaman geçtiği halde sonuçtan memnunum. Şu anda canım hangi modeli isterse yapabiliyorum, uzun saçın keyfini çıkarıyorum. Bazen banyodan sonra kurutmak zor gelebiliyor ancak asla şikayetçi değilim, kesinlikle öneririm, yaptırın.”

Bir cevap yazın

*

code

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför