Siyah Saça Gri Kaynak

siyah saça gri kaynak

siyah saça gri kaynak nasıl yapılırGri saç modası tüm dünyada kısa sürede benimsendi ve uzun yıllardır kullanılıyor. Siyah saçın arasına gri atmak keskin siyah rengini yumuşatıyor, dengeli bir geçişle saça yenilik kazandırıyor. Saçlarını kökten uca gri yapanlar ya da sadece uç ve boy kısımlarına gri renk attıranlar, grinin ışıltısını keyifle tecrübe ediyor. Gri saçlar, yeni saç trendlerinde yaşlılığı ifade etmiyor. Her yaş grubundan insan saçlarını gri ile renklendiriyor. Saçındaki doğal grileri, beyazları mutlulukla kabul edenler, saçlarının geri kalanını griye boyatıyor ya da boncuk kaynaklar kullanıyor.

Gri boncuk kaynak, tıpkı doğal saç gibi göründüğünden saçlarını boyatmak istemeyenler doğrudan kaynak saç tercih ediyor. Kötü boya işleminden korkan, boyayla uğraşmak istemeyen, sadece birkaç tutam gri saç isteyen, kısa siyah saçlarını gri kaynaklarla uzatmak isteyen ya da yeni bir saç denemek isteyen ancak cesaret edemeyenler büyük konfor sağlayan siyah gri kaynak saç alternatifini değerlendiriyor. Siyah saça gri kaynak hiç şüphesiz en sevilen kaynak modeli sayılıyor. Siyahın keskinliği grinin keskin fakat bir o kadar da ışıltılı yumuşaklığı imaj tazeliyor, saçların daha bakımlı ve modern görünmesini sağlıyor.

Gri saç renginin artık modern saç modelleri arasında gösterildiğini bilmekte fayda var. Yenilikçi ve özgün bir saç imajında uzman kuaförler beyaz, gri gibi renkler öneriyor. Eskiden beyaz ve gri saç yaşlılık belirtisi kabul edilip korku verirken şimdilerde kadınlar doğallığın gücünü seviyor, doğal olmaktan korkmuyor. Birçok kadın ve hatta marjinal imaja sahip erkek, siyah saçın arasına gri kaynak yaptırıyor. Siyahtan griye uyumlu geçiş çok dikkat çekiyor.

siyah saça gri kaynak fiyatlarıSiyah saç – gri kaynak kombinasyonu çok seviliyor. Hem ülkemizde hem dünyada birçok kadın gri saça yöneliyor, ombre ya da doğrudan boya olarak griyi tercih ediyor. Peki, siyah saçlara gri kaynaklar nasıl uygulanır? Hangi yöntemler kullanılır? Bakımı zor mu? Fiyatları uygun mu? İşte gri kaynakla ilgili merak edilenlerin yanıtları.

Siyah Saça Gri Kaynak Nasıl Yapılır?

Siyah saç arasına gri kaynak attırmak isteyenlerin öncelikle saçları incelenir. Saçların boyuna ve kişinin istediği uzunluğa göre kaynak saç çeşitleri sunulur. Kaynak saç uygulamasında saçın kısalığının önemi yok; günümüzde erkek saçı kısalığındaki saçlara dahi kaynak saç takılabiliyor. Kaynak çeşidine ve uzunluğuna karar verildikten sonra uygulama birkaç saat içerisinde gerçekleştiriliyor.

Siyah Saça Gri Kaynak Hangi Yöntemlerle Yapılır?

Kaynak saç yöntemleri bellidir; boncuk, mikro, çıtçıt, tress gibi birçok kaynak türü var. Hepsinin uygulama yöntemi uzman tarafından yapıldığında incelikli fakat pratiktir. Siyah saça gri boncuk kaynak en çok tercih edilen kaynak türüdür. Boncuk kaynaklar, saç diplerine özenle yerleştirilir, doğal görünüm elde edilir.

Siyah Saça Gri Kaynak Bakımı Nasıl Yapılır?

Kaynak saç bakımı sanılanın aksine kolaydır. Rutin saç temizliğine aynen devam edilebilir. Saç tipine göre özel bir şampuan tercih edilmesi yeterlidir. Siyah saç gri kaynak yaptırmak bakımı zorlaştırmaz. Sadece kaynak saçların çok zorlanmaması önerilir. Kaynak saça maşa, fön yapılabilir, örülebilir, toka kullanılabilir, bakım yağları sürülebilir, renginde oynama bile yapılabilir.

Siyah Saça Gri Kaynak Fiyatları

Siyah saça gri kaynak fiyatları değişkenlik gösteriyor. Gerçek saç, sentetik saç ayrımı, kişide kullanılacak kaynak saç yoğunluğu, saçların uzunluğu gibi etkenler kaynak saç fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Daha net fiyat bilgisi için bize ulaşabilir, uzmanımızla görüşerek size özel kaynak saç uygulaması hakkında görüş ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. İşi uzmanına yaptırmak, kaliteli ve doğal bir saç uygulamasından yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kısa Saça Kaynak başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.