Nano Saç Kaynak Zararlı mı?

mikro nano extension 6

Saç kaynakları ilk zamanlardaki kötü versiyonlarının aksine çok büyük yol kat etti ve nano saç kaynak dahil tüm kaynak çeşitleri, doğru uygulandığında ve iyi bir bakımla desteklendiğinde saça zarar vermiyor. Nano saç kaynak, nispeten yeni bir saç uzatma yöntemidir. Uygulama yöntemi mikro kaynaktaki gibidir, her saç tipine uygun olduğu gibi 1 ila 5 cm arası saçlara bile tatbik edilebilirliği, bu tekniği biraz daha cazip hale getiriyor.

Nano Saç Kaynak Farkı Nedir?

Kaynak saçlarda sihirli formül, kaliteli virjin saç (orijinal %100 doğal-işlenmemiş insan saçı) kullanmak ve iyi bir işlemcinin maharetidir. Saçınıza eklediğiniz ideal oranda ve yapıdaki saçlar, saçınızla bütünleşir. 7-8 ay rutin bakımla mükemmel görünecektir.

İşlemin uygulaması, keratin saç kaynağı gibidir; minimum saç teli, granül kapsüller içerisinde özel bir keratin ve küçük bir makine ile uç uca kenetlendirilir. Ölçek çok küçük olduğu için uygulama, çok dikkatli bir şekilde ve deneyimli bir saç stilisti tarafından gerçekleştirilmelidir.

İdeal nano kaynak saçınıza kavuştuğunuzda, kendi saçınız gibi taşıyabilirsiniz, (kuaföre gitmeden) bir ay boyunca saç eklentilerinizi kullanabilir ve mükemmel saç tellerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Tatile çıkacaksanız yüzebilir veya egzersiz yapabilirsiniz.

Nano saç kaynak harikalar yaratsa da en iyi saç uzatma yönteminin ne olduğuna ilişkin farklı görüşler var. Her saç uzatma tekniğinin avantaj ve dezavantajları olduğu için her birey için en iyi yöntemin değişebileceğine inanıyoruz. Buna ek olarak, saçınızın, dokusunun ve yaşam biçiminin durumunu da içeren birkaç husus düşünülmelidir.

Kaynak Saç Saçın Uzamasına Engel mi? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför