Doğal Saç Nasıl Anlaşılır?

mikro saç kaynak ile dolgunlaştırma

Saç kaynak uygulamaları günümüzde oldukça tercih edilen bir uygulama olup kısa uygulama süresi ve uzun kullanım süresi ile de dikkat çekiyor. Saç kaynaklarında dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunuyor. Bu noktaların başında ise kullanılan malzemelerin kaliteli olması yatar. Doğru bir kuaför salonunda, konusunda uzman olan kişilerce, kaliteli olan malzeme ile yapılan saç kaynak en doğal görünümü sağlarken aynı zamanda saçınıza da her hangi bir zarar vermez.

Saç kaynak uygulamaların kullanılacak olan malzemelerin ana materyali elbette eklenecek olan saç tutamının doğal olmasıdır. Doğal saç ile yapılan kaynak uygulaması sonucunda saçlarınızın eklenen saç ile karışma olasılığı düzüş olup, tarama ve şekil verme de son derece rahattır.

Doğal olan saçların kullanıldığından emin olduğunu salonlarda saç kaynak uygulamasını yaptırmanız her daim önerilir.

Doğal Saçı Anlama Tüyoları

Doğal olan saçları anlamak için saçın kalitesine, parlaklığına, yumuşaklığına bakmak gerekir. Bazı ham saç olarak kullanılan saç tutamları dökülen saçlardan yapılabiliyor. Koparak dökülen saçlar besin olarak bitik olduklarından ve ölü olarak kabul edildiğinden dolayı bu saçlar mat bir görüntüye sahiptir. Aynı zamanda ham olmayan saç tutamları da vardır. Bunlar ise son derece uygun fiyatlara sahip olu, içeriği sebebi ile çabuk karışan ve sert bir yapıya sahip olan tutamlar olduğu için genel olarak önerilmeyen saç kaynak uygulaması tutamlarıdır.

Bakımsız Saçlar için Tüyolar başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför