Kıvırcık Saça Saç Kaynak Uygulaması

kıvırcık saça kaynak saç uygulaması 4

Bakımı en zor olan 2 tür saç vardır. Bunlar kıvırcık saçlar ve ince telli saçlardır. Bu tür saç yapısına sahip olanlar her türlü saç işlemi öncesinde haklı bir tedirginlik yaşarlar. Çünkü normalde saçlara pek zarar vermeyen uygulamalar dahi kıvırcık veya ince telli saçlara zarar verebilir. Özellikle kıvırcık saça saç kaynak uygulaması bu tedirginlikleri maksimum seviyeye ulaştırabiliyor. Eğer siz de kıvırcık saçlara sahipseniz ve kaynak saç yaptırmak istiyorsanız hiçbir endişe yaşamadan Atrium Paris Kuaför Salonumuzu tercih edebilirsiniz.

Kıvırcık Saçlara Mikro Saç Kaynak Uygulaması

Öncelikle salonumuzda ilkel kaynak saç malzemeleri değil son model saç kaynak cihazları ve malzemelerinin kullanıldığını bilmenizi isteriz. Bu cihaz ve malzemeler yardımı ile kıvırcık saçlara hiçbir zarar vermeden mikro saç kaynak tekniğini kullanarak saç kaynak uygulaması yapabilmekteyiz. Bu çalışmamız esnasında özel ısıtıcı cihazlar kullanıyoruz.

Saçınıza özel bir keratin madde sürüyor ve bu sayede bir tek telinin dahi yıpranmasına izin vermiyoruz. Özel cihazlar kullanarak sürdüğümüz keratin saç kaynak çalışmamız esnasında doğal saçlarınızı tamamıyla koruyor. Dolayısıyla saçlarınıza zarar vermek bir yana, yıpranması dahi söz konusu olmuyor. Keratin zaten % 100 doğal bir malzeme olduğu için saç bakımında da sıklıkla kullanılır.

Hem Kıvırcık Hem de İnce Telli Saça Kaynak Yapılır mı?

Saçlarınız hem kıvırcık hem de ince telli olabilir. Hiçbir endişe yaşamadan kaynak uygulamasından siz de faydalanabilirsiniz. Salonumuza geldiğinizde saç yapınızı inceleyerek size farklı mikro kaynak yöntemlerini de alternatif olarak önerebiliriz. Bu yöntemler hakkında her türlü bilgiyi ekiplerimiz size iletecek ve sizin tercih ettiğiniz bir mikro saç kaynak yöntemi ile saçlarınıza kaynak yapılacaktır.

Kıvırcık saçlı bayanların kaynak saç yaptırdıktan sonra çok daha bakımlı göründüklerini ve saçlarının çok daha fazla dikkat çeken bir görünüm kazandığını bilmenizi isteriz. Hem daha uzun hem de daha gür saçlara sahip olmanızın yanı sıra daha düzgün bukleleri olan bir saça da sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için lütfen bizi atayın, sizin de saç hayalinizi gerçeğe dönüştürelim!

Saç Kaynak Çeşitleri ve Fiyatları başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför