Saç Önlerine Kaynak

saç önlerine kaynak 2

Bazen genetik faktörler, bazen kuaför hataları, bazen de kullanılması gereken ilaçlar saçlarda bölgesel dökülmelere sebebiyet verebiliyor. Bu durumda dökülme nedeniyle ortaya çıkan seyrek saç görünümünü gizlemek isteyen bayanlar sürekli olarak şapka, bandana, saç bantları gibi aksesuarları kullanmak durumunda kalıyor. Oysa saçların sadece belirli bölgelerine de kaynak yapılabilir. Yani saç önlerine kaynak ya da saç yanlarına kaynak işlemini yaparak sizi sürekli aksesuar kullanma derdinden de kurtarabiliriz.

Saç Önlerine Yapılan Kaynak Dışarıdan Belli Olmaz!

Bu gibi durumlarda saçların çok kısa olması da çeşitli endişeleri beraberinde getirebiliyor. Ancak salonumuzda çok kısa saçlara dahi gayet başarılı bir şekilde kaynak uygulaması yapılabilmektedir. Saçınızın rengi ile aynı görünümü alan kaynak malzemeleri sayesinde kısa saça kaynak da dışarıdan asla belli olmaz. Hiçbir endişe yaşamadan saçlarınızı kullanabilir hatta dilediğiniz modeli saçlarınıza verebilirsiniz.

Saç önlerine kaynak uygulamamızdan sadece bayanlar değil erkekler de faydalanabilmektedir. Erkek müşterilerimizin de daha uzun saçlara sahip olma ya da daha dolgun ve gür saçlara sahip olma hayalini gerçekleştirebilmekteyiz. Bu konuda size merak ettiğiniz tüm konularda bilgi verebilmemiz için bizi hemen arayın!

Saç Kaynağının Bakımı Nasıl Olur? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför