Sonbaharın Trend Saç Renkleri

Sonbaharın Trend Saç Renkleri

Yapraklar değişmeye başladıkça, saç renginizi de değiştirmek isteyebilirsiniz. Kuaförünüzde birkaç saatinizi geçirip saçlarınızı yazın parlak, serin tonlarından sonbaharın trend zengin ve sıcak renk tonlarına geçin. Sonbahar saç trendlerinde şimdi, balyaj eklenmiş, görünümünde daha doğal, sıcak, zarif, az bakım gerektiren “fallayage” renkler popüler olacak.

Muhteşem Trend Fallaage ve Sonbahar Renkleri

Sonbaharın düşen yapraklarından ilham alan Fallayage (folyaj) ekleme, yaz boyunca kazanmış olduğunuz rengi tamamen feda etmeden, boyut oluşturmak ve saç uçlarınıza parlaklık eklemek için mükemmel bir yol. İşte birkaç renk uyarlama önerisi:

Bal ve Sıcak Sarı Tonlar: Doğal sarı saçlı veya platin sarışın olanlar için, balyaj teknikleriyle bal, sıcak sarı veya günbatımı tonlarında renklerin zahmetsiz bir rota olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca saçlarınızı bu koyu renklerle canlandırmak, geleneksel olarak daha açık renklerin yaptığı kadar çarpıcı olmasını sağlayacaktır.

Çikolata Caramel Ombre: Kahverengilerin bu muhteşem karışımı, koyu çikolata köklerinden altın kahverengi ipuçlarına kadar uzanır ve herhangi bir cilt tonunu başarıyla tamamlayabilir. Doğal olarak koyu renk saç rengine sahip olanlar için daha fazla tavsiye ederiz çünkü artan kök probleminden kaçınmanıza izin verir.

Gizemli Bakır: Kesinlikle bu sonbaharın en sıcak saç rengi trendlerinden biri ve özellikle kızıl saçların yaz deformasyonundan sonra çok iyi bir fikir. Çok yapay görünmemek fallayage stil bakır kesinlikle sizin için bu sonbaharın tercihidir. Saçınızı bu renkle dalgalı olarak modellerseniz renk tonu daha da sevimli görünecek ve sonbahar atmosferine uyacaktır.

Altın Karamel: Koyu kahverengi veya parlak renkli gözleriniz varsa görünümünüzün kontrastını artırmak için doğal görünümlü altın ve klas bir karamel kahverengi ile balyaj eklemeleri yapabilirsiniz. Köklü bir saç rengi değişikliği planlamayan esmerler için kesinlikle idealdir.

Saçlarınıza Canlılık Katacak 10 Bitkisel Yağ başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.