Saça Kaynak Nasıl Yapılır?

kaynak nasıl yapılır 2

Kaynak uygulaması gelişen teknikler ve yeni yöntemler sayesinde artık çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor. Ancak saça kaynak nasıl yapılır sorusunun yanıt hangi kaynağın tercih edildiğine bağlı olarak değişir. Kaynak saçların doğal saçlara tutturulması için bazen halka şeklindeki boncuklar, bazen de keratin adlı madde kullanılır. Bunun yanı sıra sıkıştırma ya da silikon kullanılarak da saç kaynağı uygulaması gerçekleştirilebilir.

Saçlarınızı Amatör Ellere Emanet Etmeyin!

Önemli olan profesyonel bir ekip tarafından bu işlemin yapılmasıdır. Çünkü bilinçsizce yapılan saç kaynaklar uzun süre kullanılamayacağı gibi kendi saçlarınıza da zarar verebilir. Düz saçların kaynak sonrası kısa sürede adeta rastaya dönmesi, koparak dökülmesi, kaşıntı ve kızarıklıkların oluşması, saç kaynağında profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılan uygulamanın birer sonucudur.

Biz Öneriyoruz, Kararı Size Bırakıyoruz!

Atrium Paris Kuaför olarak binlerce saça kaynak uygulamasını gerçekleştirdik. Salonumuzu ziyaret ettiğinizde saçlarınızı kontrol ediyor ve sizin saç yapınıza en uygun saç kaynak yöntemini size öneriyoruz. Karşılıklı görüşme neticesinde hangi kaynak metodunun kullanılacağına karar veriyor ve hemen uygulama aşamasına geçiyoruz. Saçlarınız salonumuzdan çıktığınızda gayet dolgun ve uzun olurken yüzünüzde de kocaman bir gülümseme oluyor.

Kaynak Saçlarınızın Bakımı Hakkında Sizi Bilgilendiriyoruz!

Saç kaynak uygulaması tamamlandıktan sonra tercih edilen kaynak yöntemini ne kadar süre kullanacağınız, saçlarınızı yıkama, kurutma ve şekil verme esnasında nelere dikkat etmeniz gerektiği ve daha pek çok konuda sizi bilgilendiriyoruz. Bu sayede sorunsuz bir şekilde kaynak saçınızı kullanabiliyor ve uzun saç hayalinizi gerçekleştirmenin tadını doyasıya çıkarabiliyorsunuz. Dolgun ve uzun saç hayalinizi artık daha fazla ertelemenize gerek kalmadı. Hemen bizi arayın ve randevu alın! Sizi mutlaka salonumuza bekliyoruz.

Kısa Saça Kaynak Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför