Erkek Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

erkek saç kaynak nasıl yapılır

Saç kaynak işlemi saçların daha uzun görünmesi ve aynı zamanda hasar görmüş olan saçların gizlenmesi için gerçekleştirilen bir uygulamadır. Artık sadece kadınlar değil, erkekler de saç kaynak işleminden kolaylıkla faydalanabiliyor. Saçlarınızı uzatmak için zaman harcaman istemeyenler, uzun saç kullanımını deneyimlemek isteyenler tercihini kaynak saç yönteminden yana kullanıyor.

Erkek İçin Kaynak Saç Uygulaması

Erkekler için uygulanan kaynak saç işleminin kadınlar için uygulanan yöntemlerden farkı yok. Aynı teknik erkek saçına da yapılabiliyor. Ancak saçın belirli bir uzunlukta olması gerektiğini de unutmamak lazım. Çok kısa olan erkek saçına kaynak işlemi yapılamaz. Çünkü kaynakta kullanılan bağlantı yerleri net bir şekilde görünecektir. Bu da ortaya nahoş bir görünüm çıkmasına sebebiyet veriyor.

Erkekler İçin Hangi Saç Kaynak Yöntemi Seçilmeli?

Kaynak saç bilindiği gibi pek çok farklı teknikle gerçekleştirilebiliyor. Bu teknikler arasında en uygun olanının ise mikro saç kaynak işlemi olduğunu belirtmeliyiz. Mikro kaynak saç işlemi çok ince tutamlar halinde saça uygulanıyor. Bu yönüyle de erkekler için çok daha ideal bir kaynak saç işlemi olabiliyor.

Aynı zamanda mikro saç kaynakta kullanılan şeffaf kapsüller saçın rengini alıyor ve dışarıdan kaynak işleminin görünmesini engelliyor. Dolayısıyla pek çok açıdan erkeklere çok daha uygun bir teknik olduğu söylenebilir. Alternatif olarak keratin saç kaynak işlemi de tercih edilebiliyor. Bu da erkeklere uygun olan kaynak saç işlemleri arasında yer alıyor.

Doğal Saç Kaynak başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.