Saç Botoksu Nasıl Yapılır?

mikro kapsül görünmez saç kaynak - 14

Saçlar mevsimlerin olumsuz etkilerinin yanı sıra deniz tuzu, havuz kloru ve sıcaklık değişimlerinin yanı sıra saç yapımında kullanılan ürünler sebebi ile de zaman içinde güçsüzleşebiliyor. Bu sebep ile matlaşan ve sağlığını yitiren saçlara saç botoksu yaptırarak eski ahengine ve güzelliğine geri döndürmeniz mümkün.

Özel bir saç botoks uygulaması ile saçlarınıza etki eden saç botoksunu kuaförünüzde yaptırma imkanınız bulunur. Saç botoks uygulaması için piyasada satılmakta olan saç botoks ürünlerinin de kısa süreli olan bakımlarınıza da tercih edebilirsiniz.

Saç Botoksunun Saç Faydaları Nelerdir?

Saç botoksu saçlarda oluşan yıpranma, matlaşma ve sağlıksız görüntünün tedavi edilmesi amacı ile yapılan bir uygulamadır. Saçların tekrar eski gücüne geri dönmesi ve yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Saç botoksunun akabinde saça uygun olan şampuan ve saç kremi uygulanması tedaviye yardımcı olan bir yöntemdir.

Saçların dayanıklılığına etki ederek kopmalarına ve dökülmelerine karşı da etkili olur. Güçlenen ve dayanıklılığı artan saçlarda aynı zamanda dolgunlukta kazanmasını sağlar. Yıpranmanın yarattığı hasarı da gidermede yardımcı olur.

Saç Botoksu Evde Yapılır mı? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.