Saç Kaynak ile Saç Çoğaltma

Saç Kaynak ile Saç Çoğaltma

Saç kaynak işleminin yalnızca daha uzun saçlara sahip olmak için yapıldığı düşünülür. Evet, kısa sürede hatta bir günde saç uzatmak konusunda kaynak saçtan daha mükemmel bir yöntem bulamazsınız. Ancak kaynak saçlar aslında saçların daha yoğun yani daha gür görünmesi için de kullanılıyor. Öyle ki saç kaynak ile saç çoğaltma hizmetini sadece bayanlara değil erkeklere de sunmaktayız.

Salonumuzda her yaştan bayanların ve erkeklerin saçlarına kaynak uygulaması yapıyoruz. Çeşitli sağlık sorunları nedeniyle dökülen saçlarınızın gayet gür bir görünüm alması için sizin saç yapınıza en uygun saç kaynak yöntemlerini size öneriyor ve tercihi yine size bırakıyoruz. Yoğun saçlarla her türlü saç modelini kendinize daha fazla yakıştıracağınızdan hiç endişeniz olmasın.

Saçlarınızın tamamına değil yalnızca seyrelmiş olan belirli bölgelerine kaynak yapılması için de salonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Kakül veya yan saç bölgelerine de kaynak yapabiliyor, beklentilerinizi karşılayan bir çalışma ortaya koyabiliyoruz.

Doğal Görünümlü Kaynak Saç başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför