Saç Kaynak Modelleri

Uzun ve dolgun saçlar her bayanın ortak hayalleri arasındadır. Ancak uzun ve dolgun saçlara sahip olabilmek zahmetli ve zaman isteyen bir iştir. Kaynak saç uygulamaları bu noktada bayanların hayallerini gerçekleştirmeleri için ön plana çıkan uygulamalardır.

Dünya üzerinde tüm ülkelerde bayanların yoğun ilgisini toplayan kaynak yöntemleri sayesinde herhangi bir sebepten dolayı kestirmiş olduğunuz saçlarınızı eski ve doğal haline geri getirebilirsiniz.

Salonumuzda uygulanmakta olan keratin kaynak sayesinde tamamen doğal kaynaklar elde edebilirsiniz. Keratin maddesi saçın içinde olan doğal bir madde olduğundan dolayı bu işlem saçınıza asla zarar vermez.

Mikro saç kaynak ise en kısa saçlara dahi uygulanabilen ve bayanlar tarafından en çok talep gören saç kaynak tekniklerinden birisidir.

Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Salonumuzda tamamen güvenilir ve hijyenik bir ortam içerisinde konusunda uzman kişiler tarafından saç kaynak işlemlerini kendinize uygulatabilirsiniz. İşlem yaptırmak istediğiniz modeliniz çeşidine göre zaman farklılıkları gösterebilen bir yapıya sahiptir.

Seçmiş olduğunuz kaynak modeli saçlarınızın bakımı yapıldıktan sonra uygulanmaya başlar ve kısa süre içinde sağlıklı, doğal saçlar elde edebilirsiniz.

Kaynak saçlar hiçbir olumsuz durumdan etkilenmemektedir. Örneğin denize girdiğinizde ya da yoğun güneş ışınlarına maruz kaldığınızda saçlarınızda herhangi bir değişiklik ya da bozulma görmezsiniz. İlk yaptırdığınız gün gibi uzun süreler boyunca istediğiniz modeli kullanabilmeniz için salonumuz ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Saç kaynak modellerimizin devamını görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför