Saç Kaynak Öncesi Sonrası

Saç kaynak teknikleri istenilen her saça uyumlu şekilde tarafımızdan uygulanmaktadır. Kısa saçlı bayanların saç uzatma dönemlerinde sancılı bir dönem geçirmemeleri için başvuracakları bu yol aynı zamanda saçlarına değişik bir hava katmak isteyen uzun saçlı bayanlar tarafından da tercih ediliyor. Saç kaynak teknikleri uygulandıktan sonra kendinizi baştan yaratılmış hissedeceksiniz.

Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

Saç kaynağı istediğiniz modele ve şekle göre uygulanması değişkenlik gösteren bir teknik. Modellerin ve tekniklerin çeşitlerine göre uygulama süreleri ve uygulanış şekilleri farklılıklar gösterebilir. Saça hiçbir zarar vermeden tamamen doğal görünümünüz korunarak profesyonel ekibimiz tarafından saç kaynak uygulamalarını sizler de yaptırabilirsiniz.

Aşağıdan daha önce yaptığımız binlerce farklı saç kaynak uygulamalarından bir kısmına ait öncesi – sonrası görsellerine ulaşabilirsiniz. Saç kaynak öncesi sonrası resimleri size tercihleriniz konusunda fikir verecektir.

Kaynak saç konusunda marka olan Bülent Yılmaz’a güvenin… Saç kaynak öncesi ve sonrası resimlerimizi incelemek için tıklayın.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför