Saç Modelleri

Saç bakımı ve sağlığı ne kadar önemliyse, yüz şeklinize uygun saç modeli kullanmanız da yüzünüze ayrı bir hava katar. Kuaför salonumuza gelen misafirlerimize ilk olarak yüz tipine uygun saç modellerini öneririz. Resimlerle göstererek, en idealini seçmelerinde yardımcı oluruz. Saç modelleri yapımı önemli bir detay olduğu için en itinalı şekilde uygulanır.

Saç Modelleri Seçenekleri Nelerdir?

Kuaför salonumuzda sizlerin yüz tipine göre saç şekli belirlenerek, saçlarınıza en uygun kesim ya da ekleme yapılır. Saçları zayıf olan bayanlara ise, kaynak saçlar eşliğinde saçlarını daha dolgun havaya büründürerek, kısa sürede tiplerinde değişmeler sağlarız. Kısa saçlı bir bayana, kaynak saç modeli yapıldığı zaman saçları daha hacimli ve dolgun hale gelir. Saç modelleri, gideceğiniz yere ve kıyafetinize uygun olarak düzenlenir. Davetler için özel saç topuz şekilleri verilerek, gecenin gözdesi haline gelirsiniz.

Özel Gelin Başı Modelleri

Düğün günü gelinlerin en büyük hayali, o güzel gecenin prensesi olmaktır. Kuaför salonumuzda gelin başları en uygun fiyatlarla yapılır. Sizlerin saç ve yüz tipine göre en uygun topuz modeli belirlenir ve uygulanır. Modanın en gözde saç topuz modellerini kuaför salonumuzun uzman ellerinde bulacaksınız.

Saçlarınıza Özel Modeller

Saçlarını farklı bir havaya sokarak, ilginç olmak isteyen bayanlara çok çeşitli saç şekilleri sunulur. Atrium Paris kuaför olarak yılların tecrübesini sizlere uzman ekibimizle sunarız. Saçlarınıza güzel görüntüler yaratarak, kısa sürede tarzınızı değiştirmenize yardımcı oluruz.

Daha fazla kaynak saç modellerimizi incelemek için tıklayabilirsiniz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.