Kaynak Saç Dökülür mü?

keratin saç kaynak 2

Saç kaynağı size daha uzun, daha kalın saçlar verebilir ve hatta hızlı bir renk değişikliği sağlayabilir, ancak gerçekten zaman, emek ve para harcayarak sonucun kötü olma ihtimali var mı? Saçınızı uzatma girişiminiz için bir randevu almadan önce araştıralım.

Saç Eklentileri ile İlgili Gerçekler

  • Saç eklentileri, saça yalnızca uzunluk katmaz; ince, seyrek veya sönük saçlar için mükemmel hacim eklemeyi seçebilirsiniz.
  • Mevcut saçlarınızın uzunluğu çok kısa olursa saç kaynağı çok uzun olamayacaktır ve dönüşümünüzün kapsamı sınırlı olabilir.
  • Saç eklentileri, tek tek veya tutamlar halinde yapıştırılabilir, örülebilir veya klipslenebilir, her tekniğin kullanım süresi, bakımı veya saça uygunluğu farklıdır.
  • Saç kaynağı yapılmış yeni saçınıza farklı modeller uygulayabilir, hafif bir doğallıktan, çarpıcı renklere kadar değişen renk tonlarını veya vurguları da ekleyebilirsiniz.
  • Uygulama süreci acı verici ve uzun değildir, bu yüzden birkaç saat ayırmak yeterlidir.
  • Eklenti saçlar, doğru olmayan bir şekilde uygulandığında veya dikkat edilmediğinde, saça ciddi hasar verebilir.
  • Doğal saçlarınız zaten periyodik olarak dökülür. Yeni kaynak saç, doğal saçlarınız için fazla çok ağır ise, ancak saçlarınızda kırılmaya ve ekstra saç dökülmesine neden olabilir.

Her şeyden önce, yarı kalıcı saç kaynakları bir süre için yapıştırıldığından herhangi bir türden daha fazla bilgi ve bakım gerektirirler. Saç kaynağınızı tanımak, saç diplerinizi temiz tutmak ve yeni saçlarınızın bakımı ve korunması ile ilgili tüm talimatları izlemek çok önemlidir. Saç kaynağı gibi daha ciddi prosedürler söz konusu olduğunda güvenilir olduğunu bildiğiniz bir salona gitmeniz önemlidir.

Çıt Çıt Saç Kaynak Olur mu? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför