Tres Kaynak

Kısa saçları uzatmak, daha hacimli görünmesini sağlamak amacıyla yaptırabileceğiniz birçok medikal kaynak yöntem var. Mikro tres kaynak modern yöntemlerden biri olarak son yıllarda pratikliğiyle dikkat çekiyor, zarar görmüş, yıpranmış, canlılığını yitirmiş, uzamayan saçları daha hacimli gösteriyor. Peki, tres kaynak nedir? Sentetik ya da gerçek saç tutamlarının halkalar aracılığıyla saçlara takılması işlemidir. Tutamlar takıldıktan sonra kişiye özel estetik görünüm sağlanmak amacıyla kesme işlemleri yapılarak doğallık kazandırılıyor.

Bütün saç uygulamalarında saçların doğal, hacimli görünmesi hedefleniyor. Bu nedenle tres kaynak kullanışlı mı sorusu yaptırılmadan önce belirleyici oluyor. Saç uzmanlarımız tarafından yapılan tres saç kaynak, önce ve sonra görsellerinde dahi tatmin edici sonuçlar veriyor, kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Mutsuz eden uzamayan, yıpranan veya sıkıcı görünen saçlar tres uygulaması neticesinde fark edilir sonuçlar vererek kullanıcılara iyi hissettiriyor.

Tres Kaynak Nasıl Takılır?

Tres saç yaptırmadan önce tres kaynak nasıl yapılır, işin püf noktaları nelerdir bilmekte yarar var. Böylece işin ehli yerleri seçebilir, doğal ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Tres kaynak yapımı için her aşamada hassasiyet, titizlik önem taşıyor. Uygulama ekibimiz önce saç tipinizi inceliyor, analizlerinin ardından size en uygun doğal görüntüyü kazandırmak amacıyla saç tasarımı belirliyor. İsteklerinize ve saç şeklinize göre çalışma planı oluşturan ekibimiz, kısa saça kaynak yöntemlerinin hepsinde olduğu gibi saçlarınızı işleme hazırlıyor. Uygulama esnasında tres saç tutamlarının ucundaki minik boncuklar gerçek saça tutturuluyor. İşlemde gerçek saçlarınızdan çok ince tutamlar alınıyor, tresler tam dipten özel ekipmanlarla usulca tutturuluyor. İşlemi tamamladıktan sonra saçlarınızı keserek gerçek saçlarınızla birlikte uyumlu, doğal görünmesini sağlıyoruz.

Tres Kaynak Saç Çeşitleri

Saç estetiğinde modern yöntemler kullanan ekibimiz, kaynak konusunda size seçenekler sunuyor, istediğiniz görüntüyü elde etmenize yardımcı oluyor. İşte detaylar;

Gerçek Saç: Tamamen doğal ve canlı görünüm isteyenler gerçek saç tres kaynak tercih ediyor sonuçtan memnun kalıyor.

Sentetik Saç: Sentetik saçlar doğal saçlarla uyumlu görünen, söylenmediği takdirde sentetik olduğu anlaşılmayan sonuçlar veriyor.

Kıvırcık Saç: Mikro kaynak uygulamalarında ağırlıklı olarak düz saçlar kullanılıyor. Ancak saçları dalgalı, kıvırcık formda olanlar için kıvırcık tres kaynak alternatifleri bulunuyor. Kıvırcık kaynaklar hacimli görüntüsüyle doğal, estetik duruyor.

tres kaynak uygulaması

Tres Kaynak Bakımı

Güzellik merkezimizin tres kaynak takımı saç bakım tüyoları ile kaynak saçlarınızın kullanım ömrünü uzatıyor, doğal ve hacimli görüntünüzü korumanıza yardımcı oluyor. Sentetik veya doğal tres saç kaynak yaptırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken bakım önerileri şöyle;

  • Saçlarınızı yıkarken kaynar su kullanmayın. Eklenti saçların ılık sudan hoşlandığını bilmelisiniz. Kuruturken ise fön makinesini orta ayar sıcaklıkta tutmaya özen gösterin.
  • Tres saç kaynak kullanımı sadece birazcık özen ister, geri kalan ger şeyde rutininizi devam ettirebilirsiniz. Saçlarınızı yıkarken temizlik sonrasında saç kremi kullanmaya devam edebilir, etmelisiniz mesela. Krem saçlarınızın yumuşak dokusunu korur, taramayı kolaylaştırır.
  • Saçlarınızı tararken nazik olun. Saç diplerinizi eklenti olmasa dahi çekiştirmek saça zarar verir. Yumuşak kıllı saç fırçaları taramayı kolaylaştırır, saçlarınızı korur.
  • Uyurken saçlarınızın düğüm olmasını önlemek amacıyla saçlarınızı hafifçe toplayabilir ya da örebilirsiniz. Uyku esnasında sıkı topuz saç modellerinden kaçınmalısınız.
  • Havuza, denize girerken saçlarınızı dış etkenlerden korumaya özen gösterin, mümkünse bone kullanın.
  • Saçlarınızı güneşten koruyun. Eklenti saçlar güneşin yakıcı etkisinden hoşlanmaz. Bu nedenle güneşin dik konumda olduğu saatlerde dışarı çıkacaksanız eğer şapka, bandana gibi pratik çözümler üretebilirsiniz.

Tres kaynak zararları ancak yanlış bakım, ihmalkarlık sonucu ortaya çıkıyor. Saçlarınızı profesyonellere emanet edip önerilen bakımlara uyarsanız maksimum verim alabilir, gerçek saçlarınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Tres Kaynak Yaptıranların Yorumları

Her kadın fark yaratan saç işlemleri öncesinde bu işlemi yaptıranların yorumlarını okuyarak artı, eksi ne var görmek istiyor. Tres kaynak yorumları bu anlamda yol gösterici oluyor. Kullanıcıların yaptırdıktan sonra paylaştığı görüşler işlemin başarısını vurguluyor. Tres kaynak kullanıcı yorumları genel anlamda olumlu yönde. Kötü deneyimler yaşayanlar da olabiliyor ancak burada kritik noktanın kaçırılmaması şart: Kötü işlem, tecrübesiz ekip başarısız sonuçlar doğurur. Kullanıcılar da zaten kaliteli işlemle tanıştıktan sonra farkı görüyor, doğru yer tercih edildiğinde işlemin herhangi bir zararı olmadığını deneyimliyor. İşte size birkaç kullanıcı yorumu:

“Saçlarımı çok sık boyatıp çok fazla işleme maruz bıraktıktan sonra kaçınılmaz son geldi ve felaket yıprandı. Yıpranınca kısacık kestirdim sağlıklı uzasın diye ancak uzun saç tutkuma direnemedim, uzayana kadar tres saç yaptırdım. Bu kadar güzel, doğal olacağını tahmin etmiyordum. Birçok kişi ‘ne çabuk uzadı saçların’ yorumları yapınca ne kadar doğal olduğunu her seferinde anlamış oldum. İyi ki yaptırmışım.”

“Saçlarımın ince yapılı cansız halinden hoşlanmıyordum. Çözüm ararken tres saç yaptıranların yorumları beni cesaretlendirince denemek istedim. Sonuç çok doğal, çok hacimli saçlar oldu. Bunca yıl neden yaptırmamışım ki? Yaptırmak isteyenlere ilk gördükleri yeri tercih etmemelerini iyice araştırıp öyle karar vermelerini öneririm.”

Tres Kaynak Saç Fiyatları

Saçlarınıza yaptıracağınız işlemlerin fiyatları her zaman değişkendir. Özellikle saç uzatma yöntemlerinde spesifik bir fiyat bilgisi vermek neredeyse imkânsız. İhtiyaç duyduğunuz doğal görüntü için ne kadar saç kullanacağınızı kestirmek zor. İlk görüşme, analiz sonrasında tres kaynak fiyat teklifi çıkartabiliyoruz. Lütfen bu konuda net bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Tres Kaynakla İlgili Sık Sorulan sorulur

Saçlarım zarar görür mü?

Tres kaynak saça zarar verir mi endişesi yüzünden saçlarınızın mevcut haline katlanmak zorunda değilsiniz. Tres, son derece basit, güvenilir, estetik bir uygulamadır. Doğru ekiple tanıştığınız ve doğru bakım uyguladığınız sürece saçlarınız zarar görmez.

Kullanım süresi ne kadar?

Tres kaynak kaç ay kullanılır sorusunun genel yanıtı 2 – 3 aydır ancak kullanıcıların bakım rutini bu süreyi uzatabileceği gibi kısaltabilir de. Tres kaynak kullanım süresi hassas bakımla artırılabilir.

Kısa saça yapılır mı?

Kısa saça tres kaynak yaptırılabilir. İşlemde saç dipleri kullanıldığı için birkaç santim uzun saçlara sahip olmanız yeterlidir.

Kendim çıkarabilir miyim?

Evet, çıkarabilirsiniz ama çok önermeyiz. Saç diplerine özel aletlerle tutturulan eklentiler çıkarılma esnasında özensiz hareket edilmesi halinde gerçek saçlara zarar verebilir. Tres kaynak nasıl çıkarılır bilmiyorsanız eğer hiç uğraşmamanızı, yaptırdığınız yerde güvenle çıkarttırmanızı öneririz.

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför