Kıvırcık Saçları Şekillendirmenin 10 Yolu

Kıvırcık Saçları Şekillendirmenin 10 Yolu

İster kıvırcık saçlı olun, ister kıvırcık saçlı saçlı olmak için saç şekillendiricileri kullanın bukleler inanılmaz güzeldir ve düşündüğünüzden çok daha esnektir. Önemli olan güzel bir saç kesimi, uygun ürünler ve sevdiğiniz bir stildir. İşte ilham verici 10 kıvırcık saç şekillendirme önerisi:

  1. Topuz: Saçınızı yüksek bir atkuyruğu şeklinde, toplayın. Saçınızı iki bölüme ayırın, birini bir atkuyruğu tabanına sarın. İkinci kısmı çevresine sarın ve tel tokalarla sabitleyin.
  2. Ensede Retro Örgü: Saçınızı enseden 3 eşit tutama ayırın ve ense köküne doğru örün. Her 3 örgüyü karşılıklı yönlere geçirip tel tokalarla tutturun. Hem pratik hem şık!
  3. Köpük ile Doğal Kıvırcıklar: Serbest kıvırcıklarınızdan hoşlanıyorsanız, onları bir köpük jöle ile şekillendirmeniz, doğal imajınız için yeterli olacaktır.
  4. Aksesuarlı Stiller: Aksesuarlar, kıvırcık saçlar için mükemmel çalışır. Renkli tokalar, taçlar, lastik tokalar, mandallı tokalar saçınızı istediğiniz şekle sokmanıza yardımcıdır.
  5. Hollanda Örgüsü: Saçınızı ortadan ikiye bölün ve ardından her birimi üç parçaya bölün. Ön ve üstten başlayarak, üçlü saçı örün. Her örgüyü elastik tokalar veya klipsle sabitleyin.
  6. Saç Örgülü Bant: Kendi saçınızdan bir örgü ile yüzünüzü açığa çıkarabilir, saçınızın daha derli toplu ve hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.
  7. Maşa ile Form: Zaten kıvırcık saçları kıvırmak aptalca gelebilir, ancak sarkık veya şekilsiz olduklarında onları biçimlendirmek için harika bir yoldur.
  8. Örgülü Topuz: Saçınızı başınızın üstünde toplayın. İkiye ayırdığınız saçlarınızı ayrı ayrı örün ve topuzunuzun çevresine sararak sabitleyin.
  9. Ananas Stil: Çok sık kıvırcıklarınız varsa bunu zaten seviyorsunuzdur. Saçlarınızı başınızın üstünde toplayın ve gevşek bir şekilde buklelerin salınmasına izin verin.
  10. Ensede Kıvırcık Atkuyruğu: Bu stil, saçınızı yüzünüzden uzak tutarken kıvırcık saçınızı rahat kullanmak için başka güzel bir seçenektir. Atkuyruğunuza kadar saçınıza jöle sürerek sabitleyin.

Elektriklenen Saçlar için Çözüm Önerileri başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.