EN

Saç Kaynak

 

Saçlarını uzatmak isteyen bayanların herhangi bir sebepten dolayı kaybetmiş oldukları saçlarını en doğal yöntemler ile geri getirme işlemlerine saç kaynak işlemleri adı verilir. Saç kaynağı yapıldıktan sonra saçınızda varlığını hissetmeyeceğiniz hafiflikte ve doğallıkta durmaktadır.

Saç ektirmek istemeyen, peruk takmak istemeyen yalnızca doğal yollar ile dolgun saçlara kavuşmak isteyen bayanlar için ideal olan saç kaynak teknikleri tarafımızdan profesyonel ve uzman kadromuz ile birlikte siz bayanların güzelliklerine güzellik katabilmek için verilmektedir.

Saç Kaynak Çeşitleri Nelerdir?

Tüm dünyada uygulanan 5 çeşit saç kaynak tekniği bulunmaktadır. Bunlar arasından en çok ön plana çıkan teknik silikon kaynak tekniğidir. Silikon, bildiğiniz cam malzemelerin yapıştırılması için kullanılan silikonun saçlarınız için özelleştirilmiş halidir. Isıtılan silikon saç uçlarının en canlı kısımlarına deriye yarım santim uzaklıkta bir mesafeden uygulanır.

Keratin kaynak ise tüm saç yapılarına en uygun olan kaynak saç tekniği olarak biliniyor. Keratin saçın kendi ana yapısında olduğundan dolayı renk farklılıkları ve sağlamlık açısından hiçbir sıkıntı yaşanmıyor.

Halkalı kaynak tekniği ise dünya üzerinde en fazla tercih edilen saç kaynak tekniğidir. Pratik ve hızlı şekilde uygulanması sebebiyle tercih edilen bu tekniğin diğer adı ise boncuk kaynaktır. Uzun süren kaynak saç uygulamalarına vakit ayıramayacak bakımlı bayanların tercih edebileceği en ideal seçim halkalı kaynaktır.

Poliüretan kaynak dünyada pek tutulmamasına rağmen çabuk ve hızlı uygulanan teknikler arasındadır. Poliüretan kaynak diye adlandırılan bu teknik geniş tutamlar halinde uygulanır. Ancak kullanım süresi ve bakımının zorluğundan dolayı bayanlar tarafından pek tercih edilmeyen bir kaynak çeşididir.

Tres kaynak, Güney Amerika bölgesinde popüler olan bir tekniktir. Saçın dibine örgüye dikilen saç tutamları eklenerek saça uygulanır.

İstanbul’da Saç Kaynak

Saçlarınızı doğal görünümü ile uzun olması isterseniz kullanmış olduğumuz yöntemlerin birisi ile saç kaynak yaptırabilirsiniz. İstanbul’da saç kaynak hizmetimizde sadece virgin saç kullanılmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile siz de saçlarınızı uzun hissedin.

Saç kaynak uygulamalarımızın daha fazla resimlerini görmek için saç kaynak galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir