Dalgalı Saça Saç Kaynak Uygulaması

dalgalı saça kaynak uygulaması 4

Dalgalı saçlara sahip olan bayanlar saç kaynak çalışmasından faydalanamayacaklarını düşünür. Oysa salonumuzda dalgalı saça saç kaynak uygulaması yapılmaktadır. Bunun için saçın kendi doğal dalgasına uygun olan ve kendinden dalgalı olan kaynak saçlar kullanılır. Saçlarınızın çok sık dalgalı, çok seyrek dalgalı hatta kıvırcık olması dahi kaynak uygulamalarından faydalanarak uzun ve gür olmasına asla engel değil!

Dalgalı Saça Kaynak Yapılır mı?

Salonumuzda çok zengin bir kaynak saç çeşidi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sizin saç yapınıza uygun kaynak saçlar mevcut olmasa dahi çok kısa sürede temin edebilmekteyiz. Bu nedenle saç yapınızı dikkate almadan gönül rahatlığı ile kaynak saç yaptırıp yaptırmama kararınızı verebilirsiniz. Alternatif yöntemlerin de mevcut olduğunu size hatırlatmak isteriz.

Hem Kaynak Hem Perma Yaptırabilir miyim?

Salonumuzda kullandığımız kaynak saçların tümü birinci sınıf kalitede doğal saçlardır. Bu nedenle boyamadan renk açmaya röfleden balyaja her türlü uygulama kaynak saçlara yapılabilmektedir. Bu uygulamalar arasında perma da bulunuyor. Eğer daha düzgün dalgalara sahip bir saça sahip olmak ve aynı zamanda kaynak yaptırmak isterseniz, kaynak saçlarınızla beraber saçınıza perma yapabilir ve kıvırcık, sık dalgalı, seyrek dalgalı saçlara sahip olmanızı sağlayabilirsiniz.

Kaynak Saç Saçlarımı Daha Dolgun Gösterir mi?

Sık dalgalı ve kıvırcık saçların her daim daha dolgun göründüğünü lütfen unutmayın! Bir de kaynak saç uygulaması yapıldığında saçınız sizi tatmin edecek bir gürlüğe ve dolgun görünüme kavuşacaktır. Daha fazla bilgi almak ve daha önce yaptığımız dalgalı saça kaynak uygulaması örneklerini görmek isterseniz bizi hemen arayın! Hayallerinizdeki saça ulaşmak için daha fazla beklemeyin, harekete geçin!

Çok Kısa Saça Kaynak Yapılır mı? başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.