Çok Kısa Saça Kaynak Yapılır mı?

Çok Kısa Saça Kaynak Yapılır mı?

Saçlara uygulanan kaynak işlemi her yeni dönemde yeni tekniklerle buluşuyor. Uzun bir süre saça kaynak yapılabilmesi için saçların belirli bir uzunlukta olması gerekirdi. Ancak günümüzde geliştirilen yeni saç kaynak teknikleri sayesinde çok kısa saça kaynak yapılır mı sorusunun yanıtı da gönül rahatlığı ile “evet” olabiliyor. Fakat eğer saçlarınız çok kısaysa kaynak uygulaması konusunda profesyonel bir kuaför salonunu tercih etmeniz de büyük önem taşıyor.

Kısa Saça Mikro Kaynak Uygulaması

Atrium Paris Kuaför olarak çok kısa hatta yanmış olan saçlara dahi başarılı bir şekilde kaynak uygulamasını gerçekleştirdik. Saçların kısa olması nedeniyle her türlü kaynak metodunu size seçenek olarak sunamıyoruz. Ancak en çok tercih edilen mikro saç kaynak yöntemleri ile gayet başarılı bir saç kaynağı yapabilir, uzun süre güvenle kullanmanızı sağlayabiliriz.

Salonumuzda yalnızca kalite düzeyi yüksek olan kaynak saçlar kullanılmaktadır. Bu nedenle kaynak saçlarınız da doğal saçlarınız gibi boyanabilir, röfle gibi çeşitli açma işlemleri uygulanabilir. Kısa saçlarınızın nasıl daha uzun ve gür görüneceği hakkında detaylı bilgi edinmek için daha fazla beklemeyin, hemen bizi arayın!

Saç Kaynak Tasarımları başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.