Kışın Seçilecek Renkler

mikro kapsül kaynak 1

Saçlar her mevsim en önemli aksesuar olup, onların canlı ve parlak bir görüntüde olması da son derece önemlidir. Fakat mevsimlere göre değişen saç renkleri ile daha fazla uyumu yakalarken daha güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kış ayları denilince aklımıza ilk olarak koyu tonların hakim olduğu bir mevsim gelir. Yazı plajlarda genel olarak sarı ve onun onuna yakın olan renkler tercih edilirken kış aylarında kahve ve kızıl tonları ağırlıklı olarak seçiliyor.

Saç renklerinin kış aylarında koyu tona geçişi ile ten ile de muhteşem bir uyum yakalanırken aynı zamanda soğuğun etkisi ile kızaran ya da daha da beyazlaşan tene tam bir uyum yakalanabilir.

Kış Aylarında Ten Rengine Uygun Saç Renkleri

Kış aylarından ten rengine uygun saç renkleri koyu tonlar üzerinde olup esmer bir tene sahip olan bayanların ilk tercihi kahverenginin değişen tonlarıdır. Genel olarak açık kahvelerin tercih edildiği esmer tenlerin yanı sıra beyaz tenler için kızıl ve kızılın tonları seçilebiliyor.

Buğday tene sahip olanlar için ise tercih kızıl ya da kahverengi tonları olabilirken aynı zamanda siyah renkte buğday tenli kişilerde oldukça güzel bir görüntü kazanmalarına yardımcı olacaktır.

Kış aylarında saç değişiminizi yaparken teninize en çok uyacak olan renk tonunu belirlemek önemli olup gölgeli saç uygulamaları da bu aylarda uygulanabiliyor.

Kışın Saç Bakımı başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför