Dalgalı Saçlar için Kaynak

dalgalı saçlar için kaynak uygulaması

Yumuşak görünüme sahip olan dalgalı saçlarınızı daha dolgun ve görünür hale getirmek istiyorsanız dalgalı saçlar için uygulayabileceğiniz kaynak yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Düz saçlara göre şekillendirme açısından daha avantajlı olan dalgalı saçlarınız hangi uzunlukta olursa olsun saç kaynak uygulamalarından yararlanarak uzun ve dolgun saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç diplerinizin ve saç tellerinizin daha güçlü bir hale gelmesini de sağlayabilen kaynak uygulamaları sonrasında dilerseniz düz saçlara sahip olabilmek için saç şekillendiricileri de kullanabilirsiniz. Saçlarınızı istediğiniz uzunlukta ve modelde kullanabilmek istiyorsanız profesyonel kaynak uygulamalarından yararlanmayı deneyebilirsiniz.

Kaynak Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Kıvırcık saça kaynak gibi, dalgalı saçlarınıza kaynak yaptırdıktan sonra yıkama işlemi sonrasında saç kurutma makinesi kullanmamanız saçlarınızın bakımı için yeterli olacaktır. İşlem sonrasında normal saçlarınız için kullandığınız şampuanları kullanmaya devam edebilir ve bakım işlemlerini uygulayabilirsiniz.

Saç kurutma makinelerini kullanmak zorunda olduğunuzda ise en düşük ayarlarda kullanmanız yeterlidir.

Çok Kısa Saça Mikro Kaynak Yöntemi ile Uzatma İşlemi başlıklı bir önceki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

telefon whatsapp whatsapp telefon

© 2019 Atrium Paris Kuaför

This site is registered on wpml.org as a development site.